7.9 C
Rīga
pirmdien, oktobris 3, 2022

Kāds agresīvs vīrietis no pūļa centies uzbrukt Lielbritānijas princim Endrjū (+VIDEO)

Dieviete.lv 15/09/2022 20:40
 

Mūžībā devušās Lielbritānijas karalienes Elizabetes II zārks ieradās Edinburgā un ceļā uz katedrāli to pavadīja visi četri karalienes bērni – vecākais dēls, karalis Čārlzs III, princese Anna, princis Endrjū un princis Edvards.

Kādu nepatīkamu gadījumu piedzīvojis karalienes dēls princis Endrjū. Zināms, ka Endrjū pirms kāda laika bija iesaistīts seksuālā skandālā. Šis skandāls nokļuva pat līdz tiesas procesam un princim tika izvirzītas ļoti nopietnas apsūdzības. Kāda sieviete, vārdā Virdžīnija Džufre pasaulei darīja zināmu, ka amerikāņu finansists Džefrijs Epšteins, ar kuru princim Endrjū bija draudzīgas attiecības, esot viņu pirms daudziem gadiem seksuāli izmantojis un toreiz sieviete bijusi nepilngadīga. Virdžīnija uzstāja, ka viņu izmantojuši arī citi sabiedrībā zināmi cilvēki, sieviete nosauca arī Endrjū vārdu. Prinča vaina netika pierādīta un šis notikums iesēdies daudzi cilvēku atmiņā.

Video

Gājiena laikā, kad princis Endrjū kopā ar saviem brāļiem un māsu atradās blakus savas mirušās mammas zārkam, kāds vīrietis no pūļa sācis kliegt: “Endrjū, tu esi slims, vecs vīrietis! Tu esi preteklis!”. 22 gadus vecais vīrietis tika aizturēts saistībā ar miera traucēšanu

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here