14.3 C
Rīga
svētdien, septembris 24, 2023

Karaliene Elizabete II pēc slimošanas ar Covid-19 jūtas sagurusi! (+VIDEO)

Dieviete.lv 16/04/2022 22:39
 

2022. gada sākumā Elizabete II bija saslimusi ar Covid-19. Pavisam nesen karaliene piedalījās virtuālā slimnīcas apmeklējumā, kura laikā viņa pastāstīja par neganto slimību un savu pašsajūtu.

Ar video zvanu uz Londonas Karalisko slimnīcu tika atklāta karalienes Elizabetes nodaļa. Apmeklējuma laikā viņa dalījās pārdomās par vīrusu:

“Tas cilvēku atstāj ļoti nogurušu un izsmeltu, vai ne?”

Runājot ar bijušo Covid-19 slimnieku Asefu Huseinu un viņa sievu Šaminu, karaliene piebilda, ka šī pandēmija ir šausmīga.

Huseins 2020. gada decembrī tika ievietots slimnīcā ar vīrusu. Kamēr viņš tur atradās, viņa brālis un tēvs nomira no šī paša vīrusa. Pēc septiņām nedēļām, kas pavadītas pie plaušu ventilatora, Huseins joprojām veseļojas un izmanto pārnēsājamu skābekļa aparātu… 

Video

Huseina sieva stāstīja karalienei, ka 500 draugi un ģimenes locekļi no visas pasaules piedalījās video zvanā, lai lūgtu par viņas vīru. “Protams, nevarēt satikt savus radiniekus ir ļoti grūti,” komentēja karaliene. Slimnīcas vecākā māsiņa sacīja karalienei: “Kā medmāsas mēs cenšamies pārliecināties, ka pacienti nejūtas vientuļi. Mēs turam viņu rokas, slaukām asaras un mierinām, bet reizēm bija sajūta, ka skrienam maratonu bez finiša līnijas.”

Pandēmijas dēļ slimnīcā tika izveidota papildu nodaļa, nodrošinot 155 vietas Covid-19 pacientiem. Bekingemas pils februārī vēstīja, ka 95 gadus vecā Elizabetei II saslimusi ar koronavīrusu. Karalienei tika novēroti “viegli saaukstēšanās simptomi”.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here