8.2 C
Rīga
piektdien, jūnijs 2, 2023

Kas ir “Glazed Donut Nails” un kā tādus izveidot šajā vasarā?

Notino 28/04/2023 13:32
 

Ja Jums patīk eksperimentēt ar jauniem un moderniem nagu dizainiem, tad noteikti esat dzirdējuši par jaunāko tendenci – “Glazed Donut Nails”! Šiem unikālajiem nagiem ir dizains, kas imitē gardas, svaigi glazētas konfektes izskatu. Izskats ir panākts, izmantojot pasteļtoņu gēla nagu lakas, spīdumu un virskārtu, lai radītu slāņainu, strukturētu efektu, kas atgādina glazūru uz virtuļa.

Nagu popularitāte sociālajos tīklos

Hailija Bībere pagājušajā gadā pirmo reizi iepazīstināja ar glazētiem donutu nagiem, kas ideāli izskatās vasaras vēsākajās dienās. Taču pagājušā vasara noteikti nebija pēdējā, kad redzējām šo tendenci.

Tādas ietekmīgas slavenības kā Ariana Grande, Kylie Jenner un Doja Cat sociālajos medijos ir pamanītas ar šo nagu tendenci, kas vēl vairāk veicināja popularitāti. Šī tendence ir atspoguļota arī lielākajos modes un skaistumkopšanas izdevumos, tostarp “Vogue” un “Allure”, kas ir uzslavējuši šīs tendences rotaļīgo un radošo estētiku.

Kādi materiāli nepieciešami?

Materiāli un instrumenti:

  • Pasteļu krāsas nagu laka;
  • Caurspīdīga nagu laka ar spīdumiem;
  • “Top Coat” nagu laka;
  • Maza otiņa detaļu veidošanai;
  • Nagu lakas noņēmējs un vates diski;
  • Nagu vīlīte;
  • Nagu kutikulu stūmējs.

Norādījumi

Kad esat apvīlējis nagus, tad ar kutikulu stūmēju viegli aizstumiet kutikulas, lai nags būtu pilnīgāks, pēc tam uzklājiet nelielu daudzumu eļļas, lai tās mitrinātu. Uzklājiet uz nagiem caurspīdīgu nagu lakas pamatkārtu un ļaujiet tai pilnībā nožūt. Katram nagam uzklājiet divas kārtas pasteļlakas, pirms nākamās kārtas uzklāšanas ļaujot katrai kārtai pilnībā nožūt.

Kad otrais pasteļlakas pārklājums ir nožuvis, ar nelielu otiņu uzklājiet uz nagu galiem caurspīdīgas mirdzošas nagu lakas vai birstošu mirdzumu kārtiņu. Tas radīs glazēto tekstūru un spīdumu. Kad mirdzuma slānis ir izžuvis, uzklājiet uz katra naga pēdējo caurspīdīgās virsējās lakas kārtu, pārliecinoties, ka tā pilnībā nosedz mirdzumu slāni. Lai notīrītu lieko laku ap nagiem, izmantojiet nagu lakas noņēmēju un vates diskus.

Citi populāri 2023. gada nagu dizaini

1. Francis – pastelis

Tā vietā, lai uz visa naga uzklātu pasteļkrāsu, kas var izskatīties mazliet pavasarīgi, vienkārši uzkrāsojiet smalku līniju uz caurspīdīgas, neitrālas nagu lakas.

2. Franču ilūzija

Ombrē efekts rada trīsdimensiju izskatu, kas uz nagiem rada gaismas un ēnu ilūziju.

3. Dabiski un vienkārši

Ādas kopšana ir ikdienas norma, un tagad cilvēki rūpējas par sevi vairāk nekā jebkad agrāk. Meitenēm patīks tīrs un dabisks izskats. Bieži vien tie ir caurspīdīgi, neitrāli toņi, kas piešķir pietiekami daudz krāsas, bet ļauj saskatīt dabisko nagu zem krāsas.

OPI ir labi pazīstams zīmols skaistumkopšanas nozarē, kas piedāvā augstas kvalitātes un ilgnoturīgu nagu laku. Uzņēmums tika dibināts 1981. gadā, un kopš tā laika ir kļuvis par vienu no vadošajiem zīmoliem. OPI piedāvā plašu nagu laku krāsu un pārklājumu klāstu, tostarp spīdīgu, metālisku un matētu.

4. Samts un tekstūra

Samta nagi ir grezni un ar samtainu tekstūru. Šī tendence pēdējos gados ir kļuvusi populāra, jo cilvēki meklē unikālus un radošus veidus, kā piešķirt nagiem tekstūru.

5. Ziedi

Pavasara ziedi? Tas varbūt nav nekas revolucionārs, bet tā ir klasiska pavasara nagu tendence, pie kuras mēs atgriežamies katru gadu. Ziedu nagi vienmēr ir laba ideja, un tos var veidot gan ar gēla laku, gan parastu nagu laku. Vienmēr variet ekperimentēt, piemēram, pievienojot īstus kaltētus ziedus.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here