2 C
Rīga
ceturtdien, janvāris 21, 2021

Ko darīt, lai beidzot kļūtu laimīga?

15/08/2020
 

Laimīgam nav iespējams būt pastāvīgi, tomēr reizēm šķiet, ka daži tavi paziņas vai draugi ir laimīgāki par tevi. Uzskats, ka citiem iet labāk ir tikai mākslīga ilūzija, jo neviens taču nelielās ar savām problēmām, tikai mēs katrs zinam kā ir patiesībā. Iemācies būt laimīga ar tādu dzīvi, kāda tā ir šobrīd, pat ja tajā radušies vairāki šķēršļi. Iedvesmojies un ieklausies šajos padomos!

Neiespringsti – Esi līksmāka un neuztver visu tik nopietni. Viens no lielākajiem stresa izraisītājiem ir uztraukšanās par problēmām, kuras tu nemaz nespēj risināt un kuras tevi nemaz neskar.

Iemācies piedot – Neļauj sevi pārņemt dusmām, aizvainojumam vai atriebības alkām. Ja piedod citiem un palaid vaļā aizvainojumu, tu atbrīvo sevi pilnvērtīgākai dzīvei. Pieņem citu atvainošanos pat tad, ja tā nav tāda, kādu vēlējies sagaidīt.

Izvirzi mērķus – Centies izvirzīt ilgtermiņa mērķus, ne velti saka, ka sapņi ir mērķi ar noliktu termiņu!

Esi tu pati – Iemācies būt sev labākais draugs, atklājies sev pilnībā, uzticies sev. Kas tu vēlies būt? Ko vēlies sasniegt? Kas padara tevi patiesi laimīgu?

Padari laimīgu kādu citu – Dāvā prieku kādam citam, un tu sapratīsi cik īstenībā ir viegli gūt laimi! 

Ļaujies dažādībai – Pētījumi liecina, ka vislaimīgākie ir tie, kas savu dzīvi piepilda ar visdažādākajām nodarbēm. Viņi mācās, veido karjeru, nodarbojas ar dažādiem hobijiem, sporto, izklaidējas, domā. Ja kādā no jomām iestājas rutīna, tad tā tiek nomainīta pret citu aktivitāti. 

Esi pateicīga – Iespējams, ka šo padomu būsi dzirdējusi ne reizi vien, un tomēr iemācies pateikties un novērtēt to, kas tev ir dots. Nesūksties par to, kā tev nav!

Pieņem labo un ļauno – Mēs nespējam mainīt pagātni, bet varam baudīt tagadni un padarīt pozitīvāku nākotni. Nedrīkst domāt negatīvi! Labais bez ļaunā nemaz nevar pastāvēt!

Vairāk smaidi – Tu būsi pārsteigta, cik ļoti smaidīšana var ietekmēt tavu noskaņojumu. Ja spēj sevi piespiest kādā ne visai patīkamā situācijā pasmaidīt un pat iesmieties, uzreiz jutīsi, kā uzlabojas tavs garastāvoklis.

Autors: Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!