-14 C
Rīga
svētdien, janvāris 17, 2021

Krīze Kimas Kardašjanas un Kanje Vesta laulībā! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Jaunais gads pārsteidzis ar jaunu Kardašjanu ģimenes drāmu. Ārzemju mediju karstākais sarunu temats ir krīze Kimas Kardašjanas un Kanje Vesta laulībā. Vai Holivudas sapņu pāris šķiras?

Kā 6. janvāra rītā ziņo populārais tabloīds “People”, Kima Kardašjana un reperis Kanje Vests drīzumā būs oficiāli šķirti!

Atsaucoties uz anonīmiem avotiem, “People” ziņo, ka pāris jau labu laiku apmeklē terapeitu, bet abu attiecības turās mata galā.

”Viņš zina, ka no viņas puses viss ir beidzies. Viņai pietiek, viņa viņam paziņojusi, ka viņai vajag savu telpu, lai izlemtu, kāda būs viņas nākotne,” izdevumam pastāstījis kāds avots. Kanje Vests ar notiekošo jau esot samierinājies…

Vairāki no avotiem uzsvēruši arī to, ka nekas vēl nav beidzies un pāris visiem spēkiem mēģina glābt laulību, pāra laulībā dzimuši 4 bērni un abu attiecības uzplauka tālajā 2014. gadā. Slavenā Kardašjanu ģimene paziņojusi, ka atbalstīs Kimu, lai kāds arī būtu viņas lēmums. Pašas Kardašjanas un Vesta oficiālie pārstāvji pagaidām atturas komentēt šo situāciju.

Kima Kardašjana vēlas kļūt par juristi jeb iet viņas tēva Roberta Kardašjana pēdās, kurš bijis izcils jurists. Kima ir nogurusi no Kanje izgājieniem, piemēram, bravurīgo runāšanu, ka viņš būs Amerikas prezidents vai to, ka viņu pirmā atvase nebija plānota un viņš Kimai licis veikt abortu, kam viņa nav piekritusi.

Video

Foto

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!