3.5 C
Rīga
sestdien, februāris 24, 2024

Labdarības kampaņa aicina ziedot un palīdzēt 4000 bērnu saņemt bezmaksas medicīniskās konsultācijas

McHappy Day 08/11/2022 19:56
 

Lai palīdzētu 4000 bērnu Latvijas attālākos reģionos saņemt bezmaksas medicīniskās konsultācijas tuvāk mājām, no 1. līdz 30. novembrim norisinās “McDonald’s” rīkotā labdarības kampaņa “McHappy Day”. Visi ziedojumi tiks novirzīti “Ronald McDonald House Charities Latvija” (“RMHC Latvija”) programmai bērnu “Mobilais veselības aprūpes centrs”, kas mēro ceļu uz attāliem Latvijas reģioniem un sniedz bērniem līdz 18 gadiem bezmaksas medicīniskās konsultācijas. Šogad par kampaņas “McHappy Day” simbolu ir kļuvušas īpašas sarkanbaltsvītrainas zeķes, kuras saņems ikviens ziedotājs, kurš  ziedos 10 eiro, šādi veicinot ne tikai ziedošanu, bet arī vairojot sabiedrības izpratni par nepieciešamību nodrošināt bērniem piekļuvi ārstiem.

“Padarot piekļuvi ārstiem vieglāku un ērtāku, mēs atbalstām un rūpējamies par Latvijas ģimenēm jau vairāk nekā 12 gadus. Kā ilggadējs “Ronald McDonald House Charities Latvija” un programmas bērnu “Mobilais veselības aprūpes centrs” partneris mēs ik gadu vācam ziedojumus, kas palīdz nodrošināt bezmaksas medicīniskās konsultācijas bērniem attālos reģionos. Bērnu skaits Latvijas reģionos, kuriem nepieciešama vieglāka piekļuve ārstiem, ir liels – vairāk nekā 4000 katru gadu -, taču esmu pārliecināts, ka kopā mēs spēsim savākt nepieciešamos līdzekļus, lai nodrošinātu “tiltu” starp ārstiem un ģimenēm, kuras viņus gaida,” stāsta “McDonald’s” izpilddirektors Baltijas valstīs Vladimirs Janevskis (Vladimir Janevski).

“Kvalificētu medicīnas speciālistu pieejamība ir ārkārtīgi svarīga. Tikai savlaicīgi sniegtas speciālistu konsultācijas ļauj diagnosticēt dažādas veselības problēmas un nodrošināt atbilstošu ārstēšanu. Kopā ar augsti kvalificētiem medicīnas speciālistiem bērnu “Mobilais veselības aprūpes centrs” regulāri ceļo pa Latviju un sniedz bezmaksas medicīniskās konsultācijas vairāk nekā 40 dažādās vietās. Kopš 2010.gada līdz šim kopumā sniegts vairāk nekā 51 000 konsultāciju: pulmonologa, alergologa, otolaringologa, neirologa, oftalmologa, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta, mikrologopēda, endokrinologa, gastroenterologa, dermatologa un citu speciālistu konsultācijas,” skaidro Guna Caune, “Ronald McDonald House Charities Latvija”, kas nodrošina programmu bērnu “Mobilais veselības aprūpes centrs”, izpilddirektore.

Šogad par kampaņas “McHappy Day” simbolu ir kļuvušas īpašas sarkanbaltsvītrainas zeķes, kuras saņems ikviens ziedotājs, kurš  ziedos 10 eiro kādā no “McDonald’s” restorāniem. Zeķes var saņemt, ziedojot pašapkalpošanās kioskā vai pie kases (restorānā vai “McDrive”). 

Tāpat šogad pirmo reizi cilvēki var ziedot, izmantojot “McDonald’s” mobilo aplikāciju, un ziedot labdarībai uzkrātos lojalitātes punktus.

Cilvēki var ziedot bezmaksas medicīniskajām konsultācijām bērniem, izmantojot arī kādu no iespējām, kas ziedošanai pieejamas visa gada garumā:

  • Īpašas ziedojumu kastītes, kas izvietotas visos “McDonald’s” restorānos Latvijā;
  • “Ronald McDonald House Charities Latvija” mājas lapā https://rmhc-latvia.lv/product/ziedot/   
  • Iegādājoties “Happy Meal” – no katra nopirktā “Happy Meal” 0,02 eiro tiek ziedoti labdarībai.

Plašāka informācija par bērnu “Mobilo veselības aprūpes centru” un kampaņu “McHappy Day” pieejama vietnēs www.rmhc-latvia.lv un www.mcdonalds.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here