10 C
Rīga
svētdien, oktobris 2, 2022

Lady Gaga apstiprina savu dalību filmas “Džokers” otrajā daļā (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Dziedātāja un aktrise Lady Gaga savā “Instagram” profilā ir apstiprinājusi, ka 2024. gada 4. oktobrī viņu redzēsim izpildām lomu otrajā filmas “The Joker” daļā ar nosaukumu “Joker: Folie à Deux”.

Lady Gaga filmā būs redzama kopā ar Hoakinu Fīniksu, kurš par Džokera lomu 2019. gadā saņēma “Oskaru”. Jau senāk tika baumots, ka Lady Gaga atveidos Hārliju Kvinnu, bet tikai tagad ir apstiprināts, ka šīs “baumas” ir patiesas.

Video

Filmas režisors Tods Filips atklāja, ka jaunajā filmā Hārlija parādīsies kā Džokera vienīgā līdzgaitniece, neskaitot Betmenu. Hārlijas tēls radies 1990. gados, komiksa “Batman: The Animated Series” vajadzībām.

Agrāk Hārliju Kvinnu atveidoja aktrise Margo Robina pēc komiksa motīviem veidotajās asa sižeta fantāzijās “Suicide Squad” (2016), “Birds of Prey” (2020) un “The Suicide Squad” (2021).

“HBO Max” pašlaik ir redzams animācijas seriāls “Hārlija Kvinna”, kam izdota jau trešā sezona!

Filipsa režisētais “Džokers” 2019. gadā guva ievērojamus panākumus. Filma kļuva par peļņu nesošāko mākslas filmu “R” kategorijā (neiesaka skatīties bērniem līdz 17 gadu vecumam). Filma “Džokers” saņēma 11 “Oskara” nominācijas!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here