19 C
Rīga
trešdien, maijs 25, 2022

Latvija kārtējo reizi neiekļūst Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā! (+VIDEO)

Nozare.lv 11/05/2022 12:25
 

Latvijas grupai “Citi zēni” ar dziesmu “Eat Your Salad” otrdienas vakarā neizdevās iekļūt 66.starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā.

“Citi zēni” Itālijas pilsētā Turīnā uz skatuves kāpa pirmajā pusfinālā ar otro kārtas numuru.

Pēdējais Latvijas pārstāvis, kurš iekļuva Eirovīzijas finālā, bija Justs Sirmais 2016.gadā. Viņš ar Aminatas Savadogo sarakstīto dziesmu “Heartbeat” ierindojās 15.vietā.

Šogad no pirmā pusfināla Latviju apsteidza un finālam kvalificējās Šveice, Moldova, Ukraina, Lietuva, Nīderlande, Norvēģija, Portugāle, Armēnija, Islande un Grieķija.

Video

Grupa “Citi zēni” ar dziesmu “Eat Your Salad” tiesības pārstāvēt Latviju šī gada Eirovīzijas dziesmu konkursā ieguva, uzvarot Latvijas Televīzijas rīkotajā dziesmu konkursā “Supernova 2022”.

Muzikālo apvienību veido vokālists Jānis Pētersons, vokālists un saksofonists Dagnis Roziņš, taustiņinstrumentālists Reinis Višķeris, ģitārists Krišjānis Ozols. Grupā bungas spēlē Toms Kagainis, bet basu – Roberts Memmēns.

Eirovīzijas otrais pusfināls notiks ceturtdien, 12.maijā, bet fināls – sestdien, 14.maijā.

 

2 KOMENTĀRI

  1. ….pa manam perfekts izpildījums, izcils šovs, teikšu pat ,ka labākais kāds ir bijis Latvijai līdz šim (vismaz viens no labākajiem), bet tai pat laikā es piemēram nebalsotu par šāda stila dziesmu, lai kas to būtu izpildījis un lai cik lieliski, jo šāda stila dziesmas absolūti ikdienā neklausos un man nepatīk. Tā kā vispareizākā versija būtu publikas, klausītāju gaume nevis tas , ka eiropa arī šoreiz mūs nesaprata. Izpildījums bija izcils un , lai zēniem turpmākie panākumi savā radošajā darbībā.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here