14 C
Rīga
trešdien, jūnijs 16, 2021

LMT veikalā aizliedz fotogrāfēt un filmēt (+FOTO)

Dieviete.lv
 

Dievietes redakcija no kāda lasītāja saņēma jautājumu, kurš vēlājās uzzināt, vai LMT veikala darbinieki drīkstētu ierobežot fotogrāfēšanu un filmēsānu LMT veikalā?

Lasītājs arī norādīja, ka uz veikala durvīm ir norādīts, ka veikalā tiek veikts video un audio
ieraksts. Mūsu lasītāja vārdā vērsāmies pie LMT uzņēmuma, kā arī pie t/c Spice pārstāvjiem, uzdodot jautājumu, vai LMT veikala telpās patiešām aizliegts fotografēt un filmēt un lūdzām apstiprināt, vai veikalā veicat šos audio ierakstus?

No uzņēmuma LMT pārstāvjiem saņēmām atbildi:

“Darbinieki var lūgt pārtraukt fotoattēlu veikšanu mūsu klientu centros, jo mēs rūpējamies par mūsu darbinieku personas datu drošību un par citas mūsu komercdarbības ietvaros aizsargājamās informācijas drošību.

Audio un video ieraksti mūsu klientu centros tiek veikti ievērojot normatīvo aktu prasības, lai nodrošinātu infrastruktūras, pakalpojumu, informācijas, darbinieku, klientu un apmeklētāju drošību, novērstu prettiesiskus vai citādus apdraudējumus, lai sekmētu noziedzīgu nodarījumu atklāšanu, kā arī, lai veiktu sniegto pakalpojumu kvalitātes kontroli un pilnveidošanu. Par audio un videoierakstu veikšanu apmeklētāji tiek informēti ar attiecīgām brīdinājuma zīmēm, pirms ienākšanas klientu centrā.
Plašāka informācija pieejama LMT mājas lapas sadaļā “Privātuma politika.”

Dieviete.lv e-pastā sazinājās arī ar Tirdzniecības centru Spice un jautājām vai T/C Spice ir ierobežota fotogrāfēšana vai filmēšana, ja jā, tad uz kāda pamata? Atbildi nesaņēmām.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!