-6.8 C
Rīga
piektdien, decembris 2, 2022

Madonnai veiktas vairākas izskata uzlabošanas operācijas (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Leģendāro popmūzikas karalieni pat faniem ir grūti atpazīt! Savos 64 gados dziedātāj izskatās 30 gadus jaunāka! Madonna pēdējā laikā ir veikusi virkni plastisko operāciju.

Māksliniece ir pamatīgi šokējusi savus fanus ar neparasti jauneklīgu seju, bet viņas vaibsti šķiet pilnībā mainījušies. Tā vien šķiet, ka Madonna ir sajūsmā par savu jauno izskatu, jo savā “Instagram” profilā publicējusi vairākus video, kuros acīmredzami ir apmierināta ar jauno tēlu. Daudzi Madonnas fani uzskata, ka viņa ir gājusi par tālu, pūloties atgūt savu jaunību!

Video

Slavenību plastikas ķirurgs dakteris Ramtins Kasirs uzskata, ka šo svešādo izskatu rada pārspīlētā V veida forma sejai. Ārsts, Ehsans Ali, komentē, ka popmūzikas karaliene ir veikusi vismaz deviņas plastiskās operācijas, lai panāktu tik krasas sejas izmaiņas.

“Viņai bijusi sejas korekcija, āda ir atvilkta un savilkta, tā nekur nav vaļīga, nav nevienas grumbas. Sejas korekcija mainījusi arī acu formu. Degunam veikta rinoplastika,” Madonnas pārmaiņas komentē ārsts Ehsans Ali. Šī ārsta klientes ir tādas slavenības kā – Kima Kardašjana, Kailija Dženere, Ariana Grande un Gvena Stefani. Interesanti, ka arī Madonna viņa klīnikās veikusi botulīna toksīnu injekcijas.

Madonna likvidējusi visas iespējamās horizontālās un vertikālās grumbiņas pierē un ap acīm, savukārt visvairāk viņas seju mainījuši jaunie vaigi. Madonna arī atbīdījusi savu matu līniju, tādējādi paceļot uz augšu uzacis. Ķirurģiski koriģēts arī uzacu loks! Visnopietnākā operācija veikta Madonnas žokļa līnijai, kas nu ir plakana un gara, veidojot izteiktu V formu.

Kosmētisko injekciju speciāliste Veinbergere domā ka žokļa līnijā pildīts botokss. Speciāliste uzskata, ka Madonna savā sejā sašpricējusi daudz vairāk botulīna nekā būtu normāli…

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here