13 C
Rīga
ceturtdien, oktobris 22, 2020

Megana Mārkla piedzīvojusi daudz stresa! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Megana Mārkla negaidīti dalījusies ar privātām atklāsmēm, kas skar viņas privāto dzīvi. Prinča Harija sieva atcerējusies, cik grūti viņai gājis laikā, kad viņa vēl gadīja Ārčiju un laiku, kurā viņš bija vēl nesen dzimis.

Ārčijs pasaulē nāca pagājušā gada maijā, bet rudenī Megana un Harijs devās oficiālā vizītē kopā ar bērnu. Apciemojot Āfrikas valstis, hercogi sniedza visai daudz interviju, kurās godīgi atzinās, cik grūta ir viņu ikdienas dzīve karaliskajā ģimenē. Par to pāris pēc tam tika ļoti skarbi kritizēts, jo šādas “atklāsmes” nav pieņemamas karaliskajā ģimenē. Princis Harijs un Megana piedalījušies podkāstā “Teenager Therapy”, kas rīkots par godu Vispasales psihiskās veselības dienai. Meganai tika uzdots jautājums, vai viņai tagad viss ir kārtībā? Harijs un Megana uz šo jautājumu atbildēja ļoti godīgi un no sirds:

“Tā bija tūres pēdējā diena, Megana bija ļoti nogurusi un iztukšota. Viņa grasījās ielikt vannā Ārčiju un nolikt viņu gulēt. Toreiz viņa vēl aizvien baroja Ārčiju ar krūti,” – stāstīja princis Harijs.

“Patiesībā tas ir kā maratons, starp visiem oficiālajiem pasākumiem un izbraucieniem, tev jāpaspēj aizskriet pie sava dēla, pabarot viņu, pārliecināties, ka viņš nav izsalcis un tā – vairākas reizes dienā,” – atzinusies Megana. Viņa arī pastāstīja, ka tieši tāpēc toreiz godīgi atbildēja, ka ar viņu nekas nav kārtībā. “Toties tagad varu teikt, ka viss ir brīnišķīgi!”

Video

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!