-1 C
Rīga
ceturtdien, janvāris 28, 2021

Megana Mārkla uz laiku pamet savu ģimeni un dodas brīvdienās uz Meksiku (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Megana Mārkla un princis Harijs esot sastrīdējušies ASV prezidenta vēlēšanu dēļ. Megana esot atbalstījusi prezidenta kandidātu Džo Baidenu, bet princis Harijs atturējies no sava viedokļa paušanas, jo saskaņā ar britu karaliskās ģimenes noteikumiem, monarhi nedrīkst politikā nostāties vienas vai citas partijas pusē. Iespējams, ka tieši tas ir saniknojis Meganu!

Megana pamatīgi sadusmojusies uz Hariju un paziņojusi, ka vēlas pabūt viena un devusies uz Meksiku. Interesantākais ir tas, ka agrāk pildot karaliskos pienākumus, Megana pamatīgi uztraukusies, ka viņai nav laika savam dēlam Ārčijam, bet tagad viena devusies apdomāties…

Video

3.septembrī kļuva zināms, ka pāris oficiāli atsakās no karaliskajiem pienākumiem un piederības britu karaliskajai ģimenei. Tas gan nav traucējis abiem pelnīt iztiku, jo pāris noslēdzis daudzmiljonu līgumu ar kino magnātu “Netflix”. Tika baumots arī, ka tiks filmēts realitātes šovs par viņu privāto dzīvi.

Jau kadu laiku medijos klīst runas, ka prinča Harija un Meganas Mārklas ģimenē radušās domstarpības. Saseksas hercogu kaimiņi kļuvuši par lieciniekiem tam, ka princis Harijs milzīgajā Santabarbaras mājā dienu no dienas pavadot viens pats ar dēliņu Ārčiju un suņiem. Megana katru dienu dodas strādāt uz netālu esošo restorānu, kurā viņa izveidojusi savu ofisu.

Svarīgi pieminēt, ka Megana Mārkla iespējams ir stāvoklī un abu ģimenē gaidām pieaugums, bet nav nekādu tālāku komentāru vai pierādījumu par to, ka šie jaunumi ir patiesi.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!