-3.2 C
Rīga
ceturtdien, novembris 30, 2023

Noderīga sadzīves tehnika, kas atvieglos tavu ikdienas mājsoli 

Ksenukai 22/09/2023 14:26
 
Foto: Ksenukai.lv 

Mājas darbu veikšana un gatavošana agrāk aizņēma krietnu daļu dienas. Taču mūsdienās, kad tehnoloģiju attīstība sekmējusi arī ikdienā nepieciešamās sadzīves tehnikas inovatīvus risinājumus, uzkopt māju, pagatavot ikdienas maltītes vai sagatavot krājumus ziemai ir kļuvis ne tikai vienkāršāk, bet arī aizraujošāk. 

Un nav svarīgi, vai ikdienas mājas darbiņus veic labprāt un ar prieku vai tā nebūt nav tava mīļākā nodarbe un dari to pēc iespējas retāk, sadzīves tehnika var atvieglot mājsoli abos gadījumos. Kā atvieglot ikdienas mājsoli un kādu sadzīves tehniku ir vērts iegādāties, lai tev būtu pēc iespējas vairāk brīva laika ģimenei un citām iemīļotām nodarbēm – par to raksta turpinājumā! 

Mūsdienīga sadzīves tehnika maltīšu gatavošanai 

Ēst gatavošana var sagādāt pozitīvas emocijas un ar laiku kļūt pat par hobiju. Īpaši, ja tev ir kuplāka ģimene un mājinieki novērtē tavus pavārmākslas centienus. Taču, lai maltīšu, ziemas krājumu un kulinārijas gardumu gatavošana būtu efektīvāka un vienkāršāka, sadzīves tehnikas tirgotāji piedāvā ļoti plašu virtuves sadzīves tehnikas sortimentu. 

Protams, ne visas iekārtas ir nepieciešams iegādāties, īpaši, ja ikdienā daudz laika virtuvē nepavadi un gatavo nelabprāt. Taču arī tad – mūsdienīga sadzīves tehnika var būtiski atvieglot gatavošanas procesu, to krietni saīsinot un radot ja ne patiku pret ēst gatavošanu, tad vismaz padarot to par ātri paveicamu ikdienas darbiņu, kas daudz laika neizņem. 

Ziemas krājumiem – moderns virtuves kombains 

Foto: Ksenukai.lv 

Tā kā rudens un konservēšanas sezona jau rit pilnā sparā, katras saimnieces vai saimnieka virtuvē nepieciešams labs, jaudīgs virtuves kombains. Virtuves kombains ir ierīce, kas var aizstāt daudzas citas virtuves iekārtas, jo vienā iekārtā apvienotas daudz dažādas funkcijas. 

  • Griešana – ar speciālu diskveida uzgaļu palīdzību iespējams dažādās formās, izmērā un lielumā sarīvēt vai sagriezt dārzeņus un augļus ne tikai konservu gatavošanai, bet arī ēdiena pagatavošanai. Piemēram, tik gardās kartupeļu pankūkas ar virtuves kombaina palīdzību top daudz ātrāk. Ilgais un nogurdinošais kartupeļu rīvēšanas process ar rokām vairs nav jāveic. 
  • Smalcināšana – atsevišķi uzliekami nažu uzgaļi ļauj sīki sasmalcināt jebkurus dārzeņus un augļus gan konservu, gan salātu pagatavošanai. 
  • Putošana – ar putotāja un miksera uzgaļa palīdzību iespējams ātri pagatavot mīļākos desertus, sakult sastāvdaļas kūku un citu kulinārijas izstrādājumu pagatavošanai, rītos iepriecināt sevi ar gardu smūtija glāzi vai bērnus – ar saldējuma kokteili. 
  • Mīcīšana un sajaukšana – ar mīklas gatavošanas uzgali varēsi bez liekām pūlēm sajaukt mīklu mājās gatavotai maizei vai citiem gardumiem. 
  • Malšana –  modernāki virtuves kombaini ir aprīkoti arī gaļas malšanas funkciju, ko lieliski var izmantot arī veģetārieši dažādu smēriņu pagatavošanai no pākšaugiem, riekstiem, datelēm u. c. 

Mūsdienīgākie virtuves kombaini aprīkoti arī ar taimeri, automātiskās gaidīšanas režīmu, kas ļaus ietaupīt elektrību, integrētiem virtuves svariem, neslīdošām gumijas kājiņām, sulu spiešanas uzgali un citām noderīgām funkcijām. Turklāt šobrīd virtuves kombaini tiek ražoti tā, lai tie būtu ērti un viegli kopjami trauku mazgājamajā mašīnā, tādējādi tavs virtuvē pavadītais laiks kļūs vēl īsāks! 

Kafijas automāts kafijas mīļotājiem 

Foto: Ksenukai.lv 

Katrs kafijas cienītājs atzīs, ka burvīgais kafijas aromāts ikdienā ienes brīdi atpūtai un jaukām, mierīgām pārdomām. Lai kafijas pagatavošana mājās būtu vēl ērtāka, kvalitatīvi kafijas automāti šobrīd pieejami katram, kas mājās vēlas baudīt izcilu kafiju un gardus kafijas dzērienus. 

Ja ikdienā nevēlies daudz laika pavadīt kopjot savu kafijas automātu un vēlies kompaktu, modernu un dizaina ziņā efektīvu kafijas automātu, tad iespējams tev piemērotākais variants būs kapsulu kafijas aparāts. Kapsulu kafijas automāti ir cenas ziņā pieejamāki, ikdienā ļoti ērti izmantojami un, pateicoties mūsdienīgajai tehnoloģijai, kapsulas ļauj katru reizi pagatavot svaigu kafiju ar nemainīgu garšas koncentrāciju un aromātu. 

Kafijas kapsulas ir hermētiski noslēgtas, tāpēc katra kafijas porcija būs pavisam svaiga. Turklāt izlietotā kafija paliek turpat kapsulā, kas, atkarībā no modeļa, var tikt uzglabāta izlietoto kapsulu tvertnē. 

Savukārt, ja vēlies pagatavot dažādus kafijas dzērienus, piemēram cafe latte, cappuccino, macchiato un citus, tad pupiņu kafijas automāts ir labākā izvēle. Katru reizi svaigi maltas kafijas pupiņas un aromātiska, niansēta kafijas garša, ko iespējams papildināt ar svaigi putotu pienu, tavā ikdienā noteikti ienesīs daudz gardus mirkļus.  

Mūsdienīgākie pupiņu kafijas automāti ir aprīkoti ar iespēju pagatavot pat vairāk kā 30 dažādus gan karstos, gan aukstos kafijas dzērienus, regulēt kafijas stiprumu, ūdens daudzumu, piena un piena putu temperatūru, tvaika uzgali, piena putotāju, skārienjutīgo vadību, iespēju kafijas automātu savienot ar wi-fi, enerģijas taupīšanas režīmu, automātisko tīrīšanas un atkaļķošanas programmu un daudzām citām noderīgām funkcijām. 

Turklāt plašais kafijas automātu sortiments ļauj iegādāties tieši savām vajadzībām piemētāko modeli, atkarībā no tā, cik daudz kafijas cienītāji to izmantos, kāds ir nepieciešamais ūdens tvertnes lielums, cik kafijas dzērienus vienlaikus iespējams pagatavot utml. 

Ātrai, ērtai mājokļa uzkopšanai 

Mājas uzkopšana ir darbiņš, kas var patikt vai nepatikt, tomēr jāveic regulāri. Ja mājās ir mazi bērni vai mājdzīvnieki, svarīgi, lai uzkopšanu būtu iespējams paveikt ne tikai ātri, bet arī efektīvi. 

Mūsdienīgi putekļu sūcēji 

Foto: Ksenukai.lv 

Lai ikdienas uzkopšanas darbi veiktos raitāk, plašā klāstā pieejami dažādi putekļu sūcēji, dažādām vajadzībām. Ja vēlies, lai tev ikdienā uzkopšanas darbi liekas raizes nesagādā, robots putekļu sūcējs ir īstā izvēle. Vēl aizvien daudziem ir jautājums – vai šāds putekļu sūcējs ir savas cenas vērts un vai būs piemērots tieši man? 

Robots putekļu sūcējs ir lieliska izvēle, ja tev ikdienā nav daudz laika uzkopšanai, kā arī, ja mājoklī nav sliekšņi un mīkstais grīdas segums. Robots pats paveic putekļu uzkopšanu un, atkarībā no modeļa, var veikt arī mitro grīdas uzkopšanu. Atbilstoši modelim uzstādītajai programmai, tas skenē telpu, nosakot priekšmetus, ko nepieciešams apbraukt, netīrumus, neiztīrītas zonas un tuvojoties izlādei, pats atgriežas uzlādes stacijā un piedāvā vēl daudz citas noderīgas funkcijas. 

Roboti putekļu sūcēji ir viegli uzstādāmi, ļoti ērti kopjami un tiem nav nepieciešami speciāli filtri, jo putekļi uzkrājas tiem paredzētajā tvertnē. 

Logu tīrīšanas iekārtas 

Foto: Ksenukai.lv 

Logu tīrīšana ir darbs, kas bieži vien tiek atlikts, jo tas ne tikai aizņem daudz laika, bet dzīvojot daudzdzīvokļu dzīvokļu augšējos stāvos, var būt arī bīstams. Tieši tāpēc sadzīves tehnikas veikalos ir pieejamas arī dažādas modernas logu tīrīšanas iekārtas, kas būtiski atvieglo šo darbiņu. 

Pieejami gan roboti logu tīrītāji, kas logus notīrīs tavā vietā, gan manuāli lietojamas ierīces ar dažādiem speciāliem uzgaļiem un uzlādējamu akumulatoru ērtākai un efektīvākai logu tīrīšanai. Turklāt logu tīrīšanas iekārtas ir lieliski piemērotas ne tikai logu un stiklu, bet arī duškabīnes stikla uzkopšanai. 

Viss tavam mājsolim Ksenukai.lv! 

Ienāc Ksenukai.lv un apskati mūsu plašo sadzīves tehnikas piedāvājumu. Šeit pieejama gan mazā, gan lielā sadzīves tehnika virtuvei, vannas istabai un skaistumkopšanai par vienmēr lieliskām cenām! Turklāt kļūstot par Smart NET biedru, izvēlēto sadzīves tehniku varēsi iegādāties pat ar vairāk kā 40 % atlaidi! Gatavo, uzkop un rūpējies par savu skaistumu ērti un efektīvi kopā ar Ksenukai.lv! 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here