0.8 C
Rīga
ceturtdien, februāris 2, 2023

Noskaidrotas “Muzikālās bankas 2022” 15 fināldziesmas! (+VIDEO)

Nozare.lv 17/01/2023 18:50
 

 Ar klausītāju un žūrijas balsojuma palīdzību noskaidrotas 15 dziesmas, kas turpinās sacensību par 2022.gada vērtīgākās popa un roka dziesmas titulu “Latvijas Radio 2” aptaujā “Muzikālā banka 2022”, aģentūru LETA informē Latvijas Radio.

Apkopojot fināla balsojuma pirmos rezultātus, par vērtīgāko dziesmu “Muzikālās bankas 2022” finālā sacentīsies Dons un Rolands Če ar dziesmu “Brīnišķīga diena”, grupa “Prāta vētra” un Asnate Rancāne ar dziesmu “Gads bez kalendāra”, Ivo Fomins un dziedātāja Tipa ar dziesmu “Ielai pāri”, kā arī Mesa ar darbu “Ko vairāk man vajag”.

Tāpat fināla balsojumā iekļuvusi Aminatas un Būū kompozīcija “Kur saule”, grupa “Sudden Lights” ar dziesmu “Laternas”, “Citi zēni” ar dziesmu “Lieka štuka”, grupas “Bermundu divstūris” un “Auļi” kopdarbs “Līgava”, dziedātāja Marta un viņas kompozīcija “Mīlestības kontrabanda”, kā arī “Tautumeitas” un Renāra Kaupera kopdarbs “Muoseņa”.

Līdztekus balsot iespējams arī par “Shipsea” dziesmu “Pie upes”, “The Sound Poets” dziesmu “Pie vienas uguns”, Mika Dukura un Veiv dziesmu “Sarunāsim parunāt”, Dona dziesmu “Tavs pieskāriens” un Dārtas Stepanovas dziesmu “Zelta važas”.

Video

Balsojuma otrā kārtā notiks līdz 24.janvārim tīmekļa vietnē “muzikalabanka.lv”. Balsot iespējams vienu reizi dienā.

LETA jau vēstīja, ka par “Muzikālās bankas 2022” 25 fināla dziesmām varēja balsot līdz 16.janvārim.

“Muzikālās bankas” uzvarētāji tiks paziņoti 28.janvārī īsi pēc plkst.21 “Latvijas Radio 2” un LTV1 tiešraidē no Daugavpils Olimpiskā centra.

Līdztekus klausītāju balsojumam, fināla dziesmas vērtēs arī neatkarīga un profesionāla žūrija, kurā piedalās operdziedātāja Sonora Vaice, pianists Andrejs Osokins, diriģents Jurģis Cābulis, dziedātāja un vokālā pedagoģe Beāte Zviedre, grupas “Pienvedēja piedzīvojumi” mūziķis Māris Žigats, mūziķis un komponists Aigars Voitišķis, komponiste un grupas “Latvian Voices” dziedātāja Laura Jēkabsone, komponists un producents Edgars Vilcāns, Latvijas Nacionālā teātra dziedošais aktieris Raimonds Celms, kā arī kultūras redaktors un mūzikas apskatnieks Kaspars Zaviļeiskis.

“Muzikālā banka” ir “Latvijas Radio 2” rīkota aptauja, kurā ik gadu klausītāji nosaka vērtīgākās un mīlētākās pašmāju dziesmas. Šogad “Muzikālā banka” notiks 23.reizi.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here