2 C
Rīga
svētdien, septembris 25, 2022

Padomi dzīvespriekam un izaugsmei!

Dieviete.lv
 

Veselībai un laimei ir nepieciešams viens noteikums, tas var šķist visai viegls, bet patiesība ir tāda, ka daudzi to nespēj paveikt. Šis noteikums ir nemitīga lūkošanās nākotnē, cīņasspars un disciplīna.

Rūpes un skatīšanās savā nākotnē saglabā jaunību, ļauj atbrivoties no lieka stresa. Pastāvīga cīņa par kaut ko, pastāvīga cenšanās kaut ko sasniegt, saglabāt domāšanas lokanību, jaunu domu: tikai tāda cīņa atsvaidzina organismu fiziskā ziņā.

Nevis jūs esat dzīves rokās, bet dzīve ir jūsu rokās!

Dzīvojiet tagadnē, bet plānojat savu nākotni. Iepazīstieties ar jauniem cilvēkiem, neaprobežojaties tikai ar sava vecuma cilvēku sabiedrību. Iepazīstieties ar jaunu mūziku, mākslu un jaunām grāmatām, kino filmām, seriāliem, aktivitātēm. Interesējaties kā dzīvo jaunatne, interesējaties par savas pilsētas un pašas pasaules nākotni. Pagātne, lai paliek pagātne, neatgriezieties vien pie tās. Katra cilvēka dzīvei ir jēga un misija, svarīgi ir nemitīgi sevi pilnveidot, pieņemt citus un darīt labu. Tā ir disciplīna, rast dzīvei jēgu un pat smagākajos dzīves mirkļos nenolaist rokas.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Maintaining health and happiness calls for adhering to a rule that appears deceptively simple. The spirit of this rule is perpetually forward-looking, combative, and obedient. 2048

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here