1.Pacietībai ir liela nozīme

Neuztraucies par lietām, kuras nespēj mainīt. Dzīve ir pārāk īsa, lai pastāvīgi būtu neapmierināta un dusmotos.Nokavēji autobusu? Neuztraucies, atnāks nākošais. Bankomāts tukšs? Lieliski! Dodies neplānotā braucienā uz tuvāko pilsētu un izpēti apkārtni. Dažkārt satraukšanās par sīkām lietām ir nevietā.

Vienkārši ievelc dziļu elpu un atgādini sev- var būt vēl trakāk.

2.Nebaidies

Pasaule nav tik bīstama, kā mediji to pasniedz. ‘ Turi acis vaļā’ vajadzīgajās situācijās, bet neļauj tam izbojāt tavu ceļojumu. Uzticies savai intuīcijai un viss būs kārtībā. Lielākā daļa cilvēku ir draudzīgi, atvērti un izpalīdzīgi. Koncentrējies uz pozitīvo.

3.Ēd vietējo ēdienu

Nogaršo visu, ko tev sanāk nogaršot ceļojot, it īpaši, ja nezini, kas tas ir. Jautā vietējiem iedzīvotājiem pēc labākajām rekomendācijām un iepazīsti nacionālos ēdienus.

4.Saki “Jā” biežāk

Esi impulsīva, piekrīti spontānām idejām, jaunām sporta aktivitātēm, vai dodies uz vietām, par kurām iepriekš nezināji. Neplānotie braucieni un situācijas visbiežāk rada labākās atmiņas un pieredzes stāstus.

5.Neaizmirsti ceļojuma apdrošināšanu

Neviens nedomā, ka saslims, tiks ievainots vai apzagts. Bet tas notiek. Ar ceļojuma apdrošināšanu tev nebūs jāuztraucas par milzīgiem slimnīcas rēķiniem, nozagtām mantām, vai atceltu lidojumu.

 

Autors: Dieviete.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?