2.1 C
Rīga
pirmdien, janvāris 17, 2022

Paņēmieni kā izskatīties slaidākai!

 

Lai cik dīvaini tas nebūtu, bet labu figūru var padarīt vēl labāku: jūs varat izskatīties slaidāka, ja pareizi piemeklēsiet apģērbu. Mēs ieteiksim vienkāršus veidus kā panākt vēlamo mērķi un piesaistīt apbrīnas pilnus skatienus.

Atsakieties no pārāk platām drēbēm.
Ir izplatīts viedoklis, ka brīva šuvuma drēbes palīdz noslēpt figūras nepilnības un līdz ar to izskatīties slaidākai. Īstenībā tas ir mīts: platas drēbes padara figūru vizuāli lielāku, piedod tai papildus apjomu, un turklāt noslēpj visus jūsu ķermeņa priekšrocības, nevis nepilnības.

Frizūra
Lai izskatītos slaidākai, lieliski noder īsie matu griezumi – sprogas, kuplas matu cirtas, karē tipa griezums vai pat zēngalviņa. Tāpat var izvēlēties sprogainus matus garumā līdz plecam, tā galva izskatīsies vizuāli nedaudz lielāka un harmonizēs ar pārējā ķermeņa proporcijām.
Savukārt, gari un taisni mati apaļīgām meitenēm ne īpaši piestāv, jo akcentē uzmanību tieši uz ķermeņa problemātiskām daļām. Ja tomēr ir žēl atvadīties no gariem matiem, tad centieties izdarīt tā, lai frizūras pamat-apjoms ir tieši virs pleciem, galus var izfilēt, tad frizūra augšā paliks kuplāka, bet apakša – smalkāka.

Somas
Soma – sievietes tēla obligātais atribūts. Ir svarīgi atcerēties, ka somas, kas brīvi karājas uz siksnas no pleca līdz viduklim, piesaistīs uzmanību tieši pie vidukļa un gurniem. Ja no tā ir jāizvairās, tad labāk nēsāt spilgtas, nelielas somiņas ar īsu siksniņu rokās vai elkoņa saliekuma vietā, tā uzmanība būs akcentēta uz rokām, kas piedos jums vieglumu un slaidumu. Ja somas siksna ir pārāk gara, tā ir jāpievelk tādā veidā, lai tā būtu padusē – tā jūs pievērsīsiet papildus uzmanību krūtīm un vizuāli akcentēsiet to formu.

Siksnas un bižutērija
Plata josta, kas brīvi karājas uz gurniem, vizuāli padara figūru proporcionālāku. Ja tamlīdzīgā jostā iespīlēt vidukli, tad tas izskatīsies šaurāks. Kas attiecas uz krellēm un auskariem, tad garas un tievas ķēdītes vai krelles padara kaklu slaidāku un šaurāku. Tas pats ir ar gariem auskariem – tie izdevīgi akcentēs sejas ovālu. Tikai kopā tos nevajadzētu nēsāt, jo, pirmkārt, kopā tie izskatās ne sevišķi stilīgi, un otrkārt, kombinācijā viens ar otru vizuāli pagarina seju un kaklu.
Rokassprādzes labāk izvēlēties šauras un plakanas, jo platas un biezas rokassprādzes liek rokām izskatīties vēl apaļīgākām, bet šauras tieši otrādi – padarīs rokas slaidākas.

Sekojiet līdzi stājai
Pie saliektas muguras pat vislabākās drēbes neizlabos uz citiem atstātu negatīvu iespaidu. Atcerieties, ka slaida figūra un stāja ir lieliska izskata labākā garantija. Ejot, turiet muguru taisnu un elpojiet dziļi un vienmērīgi, tad jebkuras drēbes tikai uzsvērs jūsu priekšrocības, nevis vieglas nepilnības, un pat ja tās ir, neviens nepievērsīs tām uzmanību.

Apģērba krāsa
Lai ”apmānītu” acis un liktos slaidāka, ir arī lielisks paņēmiens – gradients. Figūra izskatīsies slaidāka drēbēs, kuru gaišais tonis pakāpeniski pāriet tumšajā, piemēram, var izmantot gaiši zilās blūzes un tumši zilo svārku kombināciju.
Ja jūs piemeklējiet sev svītraino kostīmu, atcerieties, ka slaidāku padara vertikālās līnijas. Diagonālās līnijas arī derēs šim mērķim, bet horizontālās tieši otrādi – padara apaļīgāku, tāpat kā kostīmi ar rūtiņu rakstu.
Starp citu, šim mērķim lieliski noder apģērbs ar neierastu apdruku. Piemēram, visdažādākie rombi, kas pareizi „griež” figūru, izlabojot un papildinot siluetu. Tāpat iesakām pievērst uzmanību pie apdrukas ar smalko vijīgo augu rakstu, uzrakstiem un spilgto, neparasto krāsu apvienojumiem, kas pareizi saliks akcentus. Bet pašiem drosmīgākiem un eksperimentēt mīlošiem ir pat peldkostīmi ar cilvēka skeleta apdruku, kuru var nēsāt arī kā topu.

Autors: Dieviete.lv

 

2 KOMENTĀRI

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here