Laulība ir brīnišķīga lieta, taču tajā netrūkst arī izaicinājumu. Abiem laulātajiem draugiem ir jāiegulda daudz darba un laika, lai attiecības būtu mīlošas un harmoniskas. Tu noteikti apzinies, cik daudz dari pati. Bet, kā ir ar tavu vīrieti? Vai viņš ir partneris, ar kuru varētu lepoties?

Viņš komunicē ar tevi

Viņš nekad neatstāj novārtā komunikāciju ar tevi. Viņš runā ar tevi, ieklausās tevī un patiešām cenšas saprast, ko tu vēlies pateikt. Viņš zina, kad runāt un kad labāk paklusēt. Viņš ar tevi var runāt par jebkuru tēmu – sākot no viņa iemīļotajām sporta pārraidē, beidzot ar tevis iecienīto realitātes šovu.

Viņam patīk pavadīt laiku kopā ar tevi

Viņš tiecas būt kopā ar tevi neatkarīgi no tā, ko jūs darāt. Viņam vienkārši patīk tava kompānija. Jūs varat pavadīt laiku mājās, skatoties muļķīgu romantisku filmu un graužot čipsus, vai doties uz restorānu gardās vakariņās – ja viņš kaut ko dara kopā ar tevi, tad ir laimīgs.

Viņš liek tev smaidīt un smieties

Kam gan nepatīk vīrietis ar humora izjūtu? Viņš noteikti zina, kad ir īstais brīdis, lai tevi sasmīdinātu. Viņš pateiks kādu asprātīgu joku vai sataisīs tik smieklīgu sejas izteiksmi, ka tu smiesies, vēderu turēdama. Redzot tavu smaidu, viņš kļūst par laimīgāko vīrieti pasaulē.

Viņš tevi atbalsta it visā

Viņš atbalsta tevi gan priekos, gan bēdās. Uz viņu tu vienmēr vari paļauties neatkarīgi no situācijas. Viņš atbalsta visus tavus centienus un tic, ka tavas spējas ir lielākas, nekā jebkuram citam. Dzīvē tev var būt brīži, kad tu šaubies par sevi, taču viņš vienmēr sniegs tev savu mīlestību un atbalstu, lai tu varētu virzīties uz priekšu.

Viņš vēlas tev iemācīt to, ko zina pats

Viņš nedomā, ka vīrietis attiecībās vienmēr ir gudrākais. Viņš vienkārši vēlas dalīties ar tevi zināšanās, kuras uzkrājis savas dzīves laikā. Viņš jūtas pagodināts dalīties savās zināšanās, lai tu tās varētu izmantot arī savā labā.

Viņš ir uzticīgs

Būsim reālisti. Ikvienam vīrietim ir tiesības novērtēt skaistas lietas un skaistas sievietes. Mums taču arī patīk skatīties uz glītiem vīriešiem, vai ne? Tomēr lielisks vīrs ir tāds, kuram ir vienalga, cik daudz skaistu sieviešu nonāk viņa redzeslokā, jo ir tikai viena sieviete, kurai pieder viņa sirds. Šī sieviete vienmēr viņam būs skaistākā gan iekšēji, gan ārēji.

Viņš atzīst savas kļūdas

Viņš saprot, ka ir tikai cilvēks un mēdz pieļaut kļūdas. Viņš atzīst, ka ir pieļāvis kļūdu un pauž vēlmi to labot, cik vien labi iespējams.

Viņš sargā un rūpējas par tevi

Viņš vienmēr rūpējas par tavu drošību. Viņš allaž piezvanīs, lai pārliecinātos, vai tu esi droši nokļuvusi savā galamērķī. Viņš dara visu iespējamo, lai pasargātu tevi no jebkāda apdraudējuma.

Viņš saprot tevi

Viņš saprot tevi tik dziļā līmenī, kā neviens cits. Viņš zina, kas tev ir svarīgs, kas apbēdina, un kas – iepriecina. Viņš saprot tavas vērtības un zina tavus dzīves mērķus.

Viņš uzskata tevi par līdzvērtīgu partneri

Viņš novērtē tavas stiprās puses un talantus. Viņš ir pārliecināts, ka tev piemīt lieliskas rakstura īpašības, kas padara tevi unikālu. Viņš uzskata, ka tu spēj dzīvē sasniegt lielus panākumus un cenšas par to pārliecināt arī tevi.

 

Autors: Dieviete.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?