No rītiem ej aukstā dušā – tas tev palīdzēs pamosties un uzsākt enerģijas pilnu dienu, ja neesi aukstas dušas fane, tad tas nekas, tas ir saprotami, ka cilvēki ir dažādi, bet ja spēj iet aukstā dušā, tad to iesakām!

Gatavo savu mīļāko maltīti – ēdiens patiešām spēj uzlabot dienu, parūpējies par to, lai vismaz pāris reizes nedēļā palutinātu sevi ar ko sirdij tuvu. Tev nav sevi jālutina katru dienu, bet ilgtermiņā aizmirst par savām garšas kārpiņām nevajadzētu.

Skaties filmas,seriālus, kuri tev patiešām patīk, interesē – atrodi seriālu vai filmu, kura tevi uz mirkli atslēdz no ikdienas problēmām, tev nav par visu jādomā uz jāuztraucas, dod laiku savai atpūtai!

Izvēlies sev tīkamu grāmatu un sāc to lasīt – grāmatas ir ideāls hobijs, tādēļ, ka ar to palīdzību var apgūt tik daudz! Neaizmrsti arī to, ka cilvēki, kuri lasa grāmatas, ir ar bagātāku valodu, jo inteliģentāka tā ir, jo vairāk tā tev glaimos!

Mosties laicīgi – svarīgākais ir neatlikt modinātāja zvanu ilgāk par 5 minūtēm, bet labāk to ir neatlikt vispār, jo tas var sabojāt tavu dienas ritmu un pat garastāvokli, labāk izstaipies un kāp ārā no gultas, lieliska ideja ir apģērbu nākamajai dienai sagatavot jau iepriekš, tas tev neliks no rītiem satraukties, bet ļaus mierīgi pamosties un uzsākt dienu.

Autors: Dieviete.lv

 

 

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?