22.9 C
Rīga
sestdien, augusts 20, 2022

10 idejas ideālam randiņam!

 

Kad mēs iedomājamies randiņu, tad visbiežāk tas aprobežojas ar vakariņām restorānā vai kafijas tasi kafejnīcā. Tas nav nekas slikts, bet ilgstošās attiecībās tas var kļūt garlaicīgi. Pie tam arī katru nedēļu iet uz restorānu ne visi var atļauties. Tieši tāpēc mēs piedāvājam vairākas idejas citādākiem randiņiem.

1. Peldēšanās saulrietā
Nav svarīgi, kas tā ir par vietu – baseins, ezers vai jūta -, jo randiņš pie ūdens, saulrieta laikā būs elpu aizraujošs. Gribi, lai randiņš kļūst nedaudz neķītrāks? Peldieties pa pliko!

2. Vakars pie ugunskura
Aizbrauciet uz kādu dabas nostūri, iekuriet ugunskuru (vietā, kur to drīkst darīt!) un uzcepiet desiņas. Papļāpājiet, pabarojiet viens otru, pasmejieties, pasildieties un… lieniet teltī!

3. Ilgs pārbrauciens
Brauciens ar mašīnu (pat ne pārāk garš) dos jums laiku, ko pavadīt runājot. Kas zina, varbūt pa ceļam notiek kaut kas amizants, par ko jūs pēc tam vēl ilgi varēsiet pasmieties.

4. Joga
Joga daudzos cilvēkos raisa šaubas un bailes, bet tas var kļūt par jaunu veidu, kā nostiprināt jūsu attiecības. Nav nekā patīkamāka, kā redzēt, kā partneris staipās un atslābinās, aizmirstot par visām ikdienas problēmām. Jogas laikā var satuvināties, rast iespēju pieskarties cits citam un atslābināties.

5. Diskotēka mājās
Izveido jautru un seksīgu pleilisti, izveido atbilstošu apgaismojumu, sajauc dažus eksotiskus kokteiļus un uzpucējies. Jums nav obligāti jābrauc uz klubu un „jāmīcās” tur kādā netīrā stūrī. Mājās ir foršāk un tuvāk!

6. Kostīmu ballīte
Uzaicini partneri uz tematisko ballīti. Tas var būt patiesi aizraujoši, ja tu atļaujies uzvilkt tērpu, kuru publiski nevilktu. Viss pārējais ir līdzīgi augstāk minētajai diskotēkai.

7. SPA vakars
Pārvērt savu mājokli par jutekliski SPA centru. Iededz sveces, ieslēdz nomierinošu mūziku un sagatavo masāžas eļļas, gardumus un vieglus dzērienus. Palutini savu vīrieti, un lai pēc tam viņš palutina arī tevi. Kas zina, līdz kam tas aizvedīs…

8. Atrakciju parks
Tur jūs varēsiet gūt jaunus iespaidus, saēsties kārumus un slēpties cits cita apskāvienos, ja kādā karuselī būs pārāk bailīgi. Jautra diena garantēta!

9. Zoodārza apmeklējums

Vai dzirdēji, ka Rīgas Zoodārzā ir piedzimis ronēns? Izklausās pēc lieliska randiņa plāna.

10. Disku golfs

Dodieties pie dabas un izbaudiet šo jauno atrakciju, šobrīd jau ir atvērtas vairākas vietas kur šo atrakciju izbaudīt! 

Autors: Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here