Labs miegs ir viens no būtiskākajiem labas pašsajūtas avotiem, Tas nepieciešams ne tikai tādēļ, lai labi justos, bet arī tādēļ, lai labi izskatītos! Ja cilvēks nepietiekami guļ, tad dienas laikā nevar koncentrēties, viņš visu dienu žāvājas, kļūst viegli aizkaitināms, neapmierināts un kašķīgs, un tas, protams, atspoguļojas arī darbā un ģimenes dzīvē.

Lūk, daži fakti par miegu:

1. Ja guli uz labajiem sāniem, tu esi pedantisks un punktuāls cilvēks, kas visus lēmumus pieņem apdomīgi un nekur nesteidzas, bet prātīgi iet pretī saviem mērķiem.

2. Ja tu guli uz kreisajiem sāniem, tad esi komunikabls un visiem sniedz padomus., nebaidies riskēt un gribi pagūt pēc iespējas vairāk.

3. Ja guli kā jūras zvaigzne, tu esi cilvēks, uz kuru var paļauties un kuram lūgt pēc palīdzības, jo tu nekad neatteiksi un vienmēr steigsies palīgā.

4. Ja tu aizmiedz uz vēdera, tad esi diezgan skarba savos izteikumos, bieži kritizē arī sevi. Tu esi emocionāla un visu ņem pie sirds, tāpēc tev ir raksturīgas straujas garastāvokļa maiņas.

5. Miegā ir jāatpūšas visam tavam organismam, īpaši kuņģim, tāpēc nevajag to noslogot uz nakti. Pēdējai maltītei jābūt vismaz trim stundām pirms miega. Ja gadījumā ļoti gribas ēst, tad izdzer glāzi piena vai jogurta, jo tukšs vēders arī nav miega sabiedrotais. Tavs organisms izmisīgi prasīs ēst, un tas traucēs tev iemigt. 

 

Autors: Dieviete.lv

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?