akupunktura

Atceraties vienmēr sirsnīgi smaidīt ar acīm un piepildīt sirdi ar mīlestību. Tas der visu slimību profilaksei.
Kad jūs esat bēdīgs, dusmīgs, nomākts, kad jūs raudat vai nervozējat, jūsu orgāni izdala indi; bet, kad jūs laimīgi un smaidāt, viņi ražo medum līdzīgu dziedniecisko šķidrumu. Nevienam nav noslēpums, ka šodien mēs dzīvojam drudžainu dzīvi. Daudziem kļuvis par pieradumu beigt darba dienu ar galvas sāpēm. Ar spiedienu, kurš palielinās gan mums apkārt, gan mums iekšienē, kaut kas ir jādara. Lai arī cik dīvaini tas liktos, viss, kas būtu jādara – ir tas, ka nekas nav jādara. Jums ir jāiemācās tad, kad rodas sarežģīta situācija – lai vai kāda tā būtu, – neļaut tai jūs iesūkt. Tādēļ vajag smaidīt. Pateicoties tādai rīcībai pasaule mainās, un tas, kam vajadzēja kļūt par lielām nepatikšanām, tā nekad par tādām arī nekļūs. Iesākumā var būt ļoti grūti novērtēt Iekšējā Smaida rezultātus, nemaz nerunājot par to, lai pilnīgi un pareizi apgūtu tehniku, bet ar laiku, ja jūs pietiekami bieži to izpildīsiet, tā kļūs par jūsu dzīves neatņemamu sastāvdaļu. Vienalga, kur jūs būsiet, stāvēsiet, iesiet vai sēdēsiet, pasmaidiet , atbrīvojaties, piepildiet savu sirdi ar mīlestību un ļaujiet mīlestības viļņiem ieplūst jūsu ķermenī. Tas ir tik vienkārši un noderīgi. Ļaujiet mieram un mīlestībai dzīvot jūsu sirdī, biežāk smaidiet – un visas jūsu nepatikšanas izkusīs, kā ledus saules staros.

Mazāk runājiet.
Mazāk runājiet; rūpīgi izvēlaties ko runāt, kad un kā to pateikt. Vārds, pateikts vietā – visvērtīgākais; toties klusēšana saglabā Ci.

Mazāk uztraucaties un vairāk darbojaties.
Mazāk domājiet par nākotni un pagātni, jo tieši tas dod iemeslu uztraukumam, bet uztraukums rada stresu.
Kad vien varat, centieties koncentrēties, – atceraties, ka koncentrācija atnāk pati, bez īpašām tehnikām, attīstot sevī prasmi palīdzēt un piedot.

Attīstiet prāta spēku.
Daosu prakses iekļauj sevī radošā un garīgā spēka attīstību.
Daudzās austrumu valodās, tai skaitā arī ķīniešu valodā, jēdziens „prāts” un „sirds” tiek izteikts ar vienu un to pašu vārdu.
Kad ir sasniegts tāds līmenis, kad jums vairs netraucē personīgās ambīcijas, kad varat aizmirst par sevi un attīstīt savu sirdi, jūs iegūstat līdzekli, kurš jūs atbrīvo no slimībām.
Kad jūs esat slims un meditējat, nedomājiet par to, ka jūs to darāt priekš tam, lai atbrīvotos no slimības. Koncentrējaties uz vingrinājuma izpildīšanu, un viss pārējais pazudīs pats no sevis.
Kontrolējiet savu dzimumtieksmi un neļaujiet tai kontrolēt jūs.
Ierobežojiet savu dzimumdzīvi. Pārāk bieža sēklas noplūde ļoti samazina jūsu Ci krājumus un pasliktina koncentrēšanās spēju.
Prātu uzbudina tas, kas nonāk pie viņa caur acīm, ausīm, muti, degunu, – t. i. caur sajūtām.
Kad mēs jaunībā lasām grāmatas, kuras pastiprina dzimumtieksmi, mēs vēl neesam nobrieduši uztvert to pareizi, tā, lai netiktu izkliedēta mūsu enerģija. Tāpēc labāk ir savu uzmanību koncentrēt uz ikdienas nodarbēm un izvairīties no šāda veida „novirzēm”.

Cieniet galvu un turiet kājas siltumā.
Izturaties pret savu galvu ar vislielāko cieņu. Uzskatiet to par Dieva un prāta templi. Domājiet par to, kā par dvēseles templi, no kura tiek realizēta visu dzīvībai svarīgo orgānu vadīšana.
Eksistē likumi, kurus ir svarīgi ievērot: „Turi galvu aukstumā, bet kājas siltumā”. Tādā veidā jūs noteikti neuzkrāsiet pārāk daudz enerģijas galvā, kuras dēļ jūs varat sākt just diskomfortu vai pat sākt slimot.
Ja pārāk daudz enerģijas plūst uz galvu, var paaugstināties asinsspiediens. Novadot enerģiju uz pēdām, jūs varat pazemināt asinsspiedienu, bet sekojot tam, lai kājas ir siltumā, – novērst sirds lēkmi.
Berzējiet un sildiet kāju pēdas. Tad sakrājiet enerģiju nabā, kurai arī vienmēr jābūt siltai.

Autors: Dieviete.lv

 
1 komentārs

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?