wpd7ce0490_05_06-1024x455

Skaistas matu cirtas būs modē vienmēr. Jāatzīst, ka sprogainus matus kopt ir sarežģītāk kā taisnus, jo tie ir smalkāki un ar poraināku struktūru, tiem nepieciešama pastāvīga mitrināšana, bet mitrā laikā tie pūkojas. Taču pat grūtais un sarežģītais ceļš uz skaistumu nespēj apturēt daiļo cilvēces daļu, raksta intensa.pro. 

Nav iemesla bēdāties, ja jums ir dabas doti taisni mati, taču tik ļoti gribas lokainu matu rotu. Ikviena sieviete var iegūt matu cirtas vien pāris stundu laikā, un nevienu neizbrīna ideāli gludu matu īpašnieces, kas dodas uz ilgviļņu procedūrām, jo glītas matu cirtas, kas ieskauj seju, nenoliedzami piešķir tai šarmu un pievilcību.

Kopš pagājušā gadsimta vidus populāra bija ķīmisko ilgviļņu procedūra, taču kā jau liecina tās nosaukums, metode balstīta uz ķīmisku preparātu izmantošanu ķīmisko ilgviļņu procedūrā tiek izmantots amonjaks un tioglikolskābe, kas ļoti spēcīgi bojā matu struktūru, kā rezultātā mati zaudē elastību, mirdzumu, kļūst trausli un lūstoši. 90.-to gadu beigās notika krass pavērsiens – tika izgudrota krietni saudzējošāka metode, kā mākslīgā veidā iegūt cirtainus matus – bioilgviļņi.

Atšķirībā no ķīmisko ilgviļņu šķīduma, bioilgviļņu veidošanā izmantojamais tie ražots uz organiskās olbaltumvielas – cistīna – bāzes, kas vienlaicīgi gan traumē matu struktūru, gan atjauno to. Turklāt bioilgviļņus var likt jebkuros matos, arī krāsotos un balinātos.

Bioilgviļņu procedūras veikšanu jāuztic profesionālam frizierim, kas spēs piemeklēt katrai klientei individuāli piemērotu sastāvu. Atkarība no matu tipa, bioilgviļņu efekts ilgst no 3 līdz 6 mēnešiem. Visi šo laiku ir pienācīgi jārūpējas par lokām, obligāti jāizmanto specializētie termoaizsardzības līdzekļi, kā arī mitrinošs kondicionieris.

Šobrīd tiek ražotas produktu sērijas cirtainu matu kopšanai, kas padarīs tos ne tikai „paklausīgus”, bet arī aizsargās no apkārtējās vides nelabvēlīgās iedarbības. Ar bioilgviļņu palīdzību un atbilstošu matu kopšanas produktu izmantošanu var iegūt greznas, mirdzošas un dabiska izskata lokas, kas vienaldzīgu nespēs atstāt nevienu.

Ne velti tādas slavenas sievietes kā Šakira, Bejonsē, Džūlija Robertsa, Sāra Džesika Pārkere, Teilore Svifta un citas dod priekšroku tieši lokainiem matiem.

Dabiskums modē būs vienmēr, tātad arī romantiskās lokas un cirtas savu aktualitāti nezaudēs. Tās gluži kā magnēts piesaista apkārtējo uzmanību. Ieveidojiet lokas un lai kur jūs arī ietu, jūs pavadīs sajūsmas pilni skatieni.

Izmantoti nargismagazine.az materiāli

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?