Side profile portrait headshot woman pinches nose with fingers looks with disgust away something stinks bad smell situation isolated gray wall background. Human face expression body language reaction

Pēc izsmēķētas cigaretes tās dūmu smaka spēj saglabāties diezgan ilgu laiku. Šie dūmi kaitē jūsu veselībai un, var kļūt ļoti apnicīga un nepatīkama cilvēkiem, kas atrodas jūsu telpā – tas var būt gan automašīnas salons, gan jūsu mājvieta.

No cigarešu smakas atbrīvoties ir patiesi grūti un laikietilpīgi, gaisa kondicionieris vai smaržas pēc tikko izsmēķētas cigaretes nepalīdzēs uzlabot gaisa kvalitāti, tās tikai saasinās smaku. Sākotnēji svarīgi ir kārtīgi iztīrīt mašīnas salonu vai māju

Pirms izmanto gaisa atsvaidzinātāju pielieto šos padomus un produktus, kas būs efektīvāki par gaisa atsvaidzinātāju:

1. Etiķis. Ielej bļodā balto etiķi un atstāj to uz nakti, tas ļoti labi noņem cigarešu smaku (atceries par bērna drošību, neatstāj to bērnam pieejamā vietā).

2. Cepamā soda. Viena no visbiežāk izmantojamām metodēm cīņā ar cigarešu smaku. Ar to veiksmīgi var iztīrīt cigarešu smaku no automašīnu sēdekļiem un dīvāniem.

3. Citrusaugļi. Arī citrusaugļi veiksmīgi spēj noņemt cigarešu smaku. Atstājiet sagrieztus citrusaugļus vietā, kur smēķējat līdz brīdim, kad tā miza jau ir izžuvusi.

4. Vēl viena netradicionāla metode. Ieliec bļodā dažas kokogles un novieto to istabā vai automašīnas salonā un pēc aptuveni nedēļas ogles būs absorbējušas cigarešu smaku.

5. Lavanda – auduma maisā ielieciet lavandu – žūstot un esot izžuvušai tā izdala patīkamu smaržu, kas palīdz novērst cigarešu dūmu smaku.

6. Kārtīgi pārskaties visas vietas. Kad veicas automašīnas vai mājas tīrīšanu pārbaudiet visas iespējamās vietas, tai skaitā – zem automašīnas paklājiem, sēdekļiem, jebkur, kur var atrasties cigarešu pelni vai izsmēķi. Ja nebūsiet atbrīvojušies no viesām cigarešu paliekā, tad smaku dabūt ārā būs ļoti grūti.

7. Mazgā visu. Ja visa automašīna vai māja smaržo pēc cigaretēm, tad jums, iespējams, ir nepieciešams mazgāt pilnīgi visu, sākot no aizkariem un beidzot ar paklājiem. Cigarešu smaka spēj savilkties mazākajā sīkumā.

8. Vēdini. Svaigs gaiss ir viens no labākajiem vaidiem kā atbrīvoties no nevēlamas smakas vai smaržas. Pirmā lieta, ko nepieciešams darīt ir atvērt visus logus un durvis, lai veidotos caurvējš, kas ļautu kliedēt uzkrājušos smaku. Ideālā gadījumā, mīkstās mēbeles iznest svaigā gaisā uz pāris stundām, lai tās vēdinās.

 

Avots: dengarden.com

 
Komentāri: 2
  1. janis 1 gads ago

    neviens vel nav nomiris no cigaresu dumiem neviens nav vainigs kad tagad tauta pedejie nikuli un augstpratigi

    • kadastarpibaxd 12 mēneši ago

      lmaooo +++

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?