celo

Pārskatot ceļojuma somu pirms došanās braucienā, vienmēr rodas jautājums par to, ko ņemt līdzi un ko nē. Un tā mēdz gadīties ar tualetes piederumu komplektu, kad jāpiedomā pie tā, kuras lietas būs nepieciešamākas un bez kurām var iztikt.

Saliekama zobu birste

Neatņemama ikdienas lieta, ko lietojam gan no rītiem, gan vakaros, ir zobu birste. Salokāma zobu birste  ietaupa vietu tualetes piederumu somā.

Ceļojuma izmēra dezodorants

Nekad nav patīkami, kad blakus sēdošais vai arī pats ir sakarsis lidmašīnā un nav līdzekļu, kas atsvaidzinātu, tādā situācijā būtiski ir iegādāties un paņemt līdzi smaržojošu pretsviedru dezodorantu, kas sniedz svaiguma sajūtu. Labāk paņemt līdzi, ja nu rodas situācija, ka tas ir nepieciešams, lai jau iepriekš būtu nodrošinājies ar to.

Sejas mitrās salvetes

Labi ir tad, ja atceraties par dezinficēšanas salvetēm jūsu rokām, bet nevar aizmirst par seju, kurai arī nepieciešamas tīrīšanas salvetes. Ceļojuma laikā izdalās sviedri un tas ir viens no iemesliem, kāpēc pastāv iespēja uzņemt vairāk baktēriju nekā parasti. Stress, miega trūkuma, laika maiņa un izmaiņas uzturā sniedz iespēju baktērijām izlauzties. Mitrās salvetes, kuras ir ar gurķu, alvejas vai zaļās tējas ekstraktu, sniedz svaiguma sajūtu, kas pēc gara ceļa ir nepieciešams.

Nagu knaiblītes

Tas ir noderīgs rīks, ko daudzi ceļotāji aizmirst paņemt līdzi. Ieteicams ir ņemt salokamās, kas ir pavisam maza lieta un aizņems ļoti maz vietas.

Bērnu pūderis

Bērnu pūderis ir laba alternatīva, kas ir kā sausais šampūns, lai, piemēram, noņemtu lipīgās smiltis no ādas pēc dienas, kas pavadīta pludmalē.

Lūpu balzāms

Neliela vazelīna tūbiņa ir universāls risinājums lūpu terapijai, kas glabā vairākas funkcijas. Ar to ne vien ir iespējams pasargāt lūpas no sasprēgāšanas, bet arī kalpo kā glābiņš ieplīsušām rokām.

Platā zobu ķemme

Ķemmes parasti ir viena no lietām, ko viesnīcās sniedz bezmaksas vai arī ir iespējams iegādāties ļoti lēti. Smalkās zobu ķemmes nav ideāls variants visiem matu tipiem, jo īpaši tādiem, kas ir biezi un cirtaini. Arī ķemmi ieteicams ņemt līdzi salokāmā veidā, tādējādi ietaupot vietu somā.

Sauļošanas krēms

Dodoties uz siltajām zemēm kā viena no būtiskākajām lietām, ir paņemt līdzi aizsargkrēmu, jo brīžiem var nejust, kad apdeg un tāpēc, ir labi nodrošināties ar krēmu vai losjonu, kas pasargās no apdeguma sāpēm.

Pretsāpju un nelabuma medikamenti

Tas vai ņemat līdzi zāles, ir atkarīgs no jums paša. Ja jau zināt iepriekš, kas jums izraisa sliktas pašsajūtas, tad ir ieteicams iegādāties medikamentus, kas mazinās sāpēs, kas var rasties negaidīti ceļojuma laikā.

Plāksteri

Noberztām kājām vai kādam ievainojumam, labs palīgs ir plāksteris, kas mazinātu sāpes, ko piemēram ir radījusi sagriešanās vai arī kurpes, kas noberzušas kājas līdz tūznām. Ir arī plāksteri, kas noturas arī tad, ja rodas saskare ar ūdeni.

 

AVOTS

 
0 Komentāru

Komentēt

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?