2.1 C
Rīga
piektdien, janvāris 28, 2022

Šos sejas skrubjus ir viegli pagatavot mājās

 

Katra meitene sapņo par veselīgu un mirdzošu ādu. Lai to panāktu, jums gandrīz nepārtraukti jārūpējas par savu sejas ādu. Liela nozīme ir skrubim. Galu galā tas palīdz attīrīt ādu. Ne visas meitenes zina, ka nav nepieciešams to iegādāties. Jūs varat pagatavot to mājās no visbiežāk izmantotajiem produktiem.

Skrubis no rīsiem

Rīsi palīdz ne tikai iegūt slaidu figūru, bet arī ir izcils sejas skrubis. Šis skrubis palīdz seju atbrīvot no netīrumiem un attīra poras. Nepieciešams 100 g rīsu. Pirmkārt, rīsi ir rūpīgi jāizskalo, lai ūdens paliek tīrs. Tad jums rīsi ir labi jāizžāvē. Tas prasīs laiku, apmēram 2 dienas. Tad jums vajadzētu izmantot blenderi vai kafijas dzirnaviņas un sasmalcināt rīsus. Lai pagatavot rīsu skrubi vienkārši sajauciet pareizo rīsu daudzumu ar ūdeni. Lai iegūtu vislabāko efektu, varat izmantot gurķa vai citronu sulu.

Skrubis no medus un sāls

Šo skrubi ir ļoti viegli pagatavot. Jāņem 200 g sāls un 100 g medus. Tad viss ir rūpīgi jāsajauc. Jūs varat lietot šo skrubi visam ķermenim. Ar masējošām kustībām skrubi uzklājiet uz visa ķermeņa. Vajadzētu nedaudz pagaidīt, līdz tas uzsūcas ādā. Skrubis palīdz attīrīt toksīnus.

Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here