Attēls: Publicitātes

Svētdien, 22. aprīlī, Majoru pludmalē jau piekto gadu pēc kārtas norisinājās viens no pavasara sezonas gaidītākajiem tautas sporta pasākumiem – “Jūrmalas skriešanas svētki” -, kuru ietvaros gandrīz 3000 lieli un mazi skriešanas un nūjošanas entuziasti no visas Latvijas un arī citām valstīm azartiski piedalījās dažādajās distancēs. Paralēli sacensībām pasākuma dalībnieki un apmeklētāji turpat, Majoru pludmalē, baudīja arī dažādas radošas un atraktīvas izklaides aktivitātes, aizvadot saulaino dienu sportiskā garā.

Jau plkst. 10:00 uz starta līnijas kā pirmie apņēmības pilni pulcējās jaunākie sacensību dalībnieki, ieskandinot pasākuma atklāšanu un veicot 0,5-1km garo Bērnu skriešanas distanci. Tāpat startu ieņēma arī Latvijas nūjošanas čempionāta pirmā posma dalībnieki, kuriar pilnu sparu devās 21km garajā distancē gar jūru. Ātrākās nūjotājas titulu sieviešu konkurencē šogad ieguva Linda Kubiloviča, savukārt vīriešu vidūātrākais izrādījāsFeokistsPušņakovs. Pēc pirmo sacensību aizvadīšanas tālāk starts tika dots arī 5km un 10km garajām nūjošanas distancēm, kurās uzvaras laurus plūca Dmitrijs Dubrovskis un Dace Zīle (5km), kā arī Jurijs Misjuns un Baiba Bolgzda (10km).

Dalībniekiem visaktīvāk pulcējoties pēcpusdienā uz plaši iecienītajām 5km un 10km skriešanas distancēm, plkst. 14:00 tika sākta cīņa par ātrākā skrējēja titulu. 10km distances līderi šogad bija PetrasPranckūnasun Ilona Marhele, savukārt 5km distancē kā pirmie finišēja Dmitrijs Jurkevičš un Jeļena Ābele, pārliecinoši apsteidzot pārējos sacensību dalībniekus. Pirms 5 km nūjošanas distances starta uzmundrinājuma vārdus klātesošajiem teica Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis, kurš arī pats pēcāk devās distancē, bet finiša taisnē ikviens “Jūrmalas skriešanas svētku” dalībnieks saņēma no koka darinātu piemiņas medaļu, lai vēl ilgi atcerētospar sacensībās godam izcīnītājām uzvarām.

Attēls: Publicitātes

Paralēli skriešanas un nūjošanas distancēm ikviens pasākuma apmeklētājs visas dienas garumā varēja nesteidzīgi baudīt arī dažādas aizraujošas izklaides aktivitātes kāsejas apgleznošanu, basketbola soda metienus, aktīvās sporta spēles NRF stendā, kā arī Vinnija Pūka spēli un atrakciju-signālspēli, piesaistotjaunākās paaudzes apmeklētājus. Pozitīvu noskaņojumu dienas gaitā uzturēt palīdzēja DJ Kārlis un atraktīvais pasākuma vadītājs Ivars Bācis.

Ar „Jūrmalas skriešanas svētkiem” Jūrmalas pilsētā ir aizsākusies aktīvās atpūtas vasaras sezona.Šogad kūrortpilsētā gaidāmi vairāki starptautiski un nozīmīgi sporta pasākumi. Tuvākais no tiem – Neatkarības dienas velobrauciens – gaidāms jau 4. maijā. Jūrmalas aktīvās atpūtas pasākumi apskatāmi portālā www.jurmala.lv.

Jūrmalas Skriešanas svētkus organizēja SIA “AlphaBalticMedia” sadarbībā ar Latvijas Tautas sporta asociāciju; uz svētkiem aicināja Jūrmalas pilsēta.

 

 

Autors:Daiga Zīmele 24.04.2018

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?