28.5 C
Rīga
trešdien, augusts 17, 2022

Apdziedāšanas rituāli un vainagu pīšana – noķer svētku sajūtu laicīgi!

 
Attēls: Publicitātes

Gatavojoties vasaras saulgriežiem, tirdzniecības centrs Domina Shopping aicina ikvienu piedalīties Līgo svētku aktivitātēs, kurās būs iespēja noķert maģisko Līgo svētku sajūtu.Tradīciju iepazīšana, svētku vainagu pīšana, radošās darbnīcas un lauku sētas iemītnieku apciemošana – visas aktivitātes pasākuma ietvaros norisināsies bez maksas t/c Domina Shopping no 19. līdz 23. jūnijam laukumā pie restorāna ‘’Vairāk saules’’.

Iepazīsti Līgo svētku tradīcijas

Šajos Līgo svētkos varēsi noskaidrot, kur atrast papardes ziedu, kā notiek gaismas un tumsas cīņa, kādēļ jālec pāri ugunskuram un jāpin vainagi unkāpēcJāņu naktī nav ieteicams gulēt. To un vēl daudz ko citu uzzināsi maģiskajā svētku norises vietā, kur būs iespējams lekt pāri simboliskam ugunskuram, dziedāt un piedalīties apdziedāšanās rituālos.

Izpaudies radošajās darbnīcās

Līgo svētku radošajās darbnīcās un aktivitātēs būs iespējams iedvesmoties svētku svinēšanai tradīciju gaisotnē. Siera darītavā īsta Jāņu māte sies sieru un aicinās visus ne tikai to nobaudīt, bet arī apgūt senlatviešu sieru siešanas metodi. Savukārt ziedu darbnīcā, pieredzējušu vainagu pīšanas meistaru pavadībā, būs iespējams iemācīties dažādas burvestības, kuras jāņem vērā pinot svētku vainagu. Ja nav vēlmes aktīvi iesaistīties aktivitātēs, bet gribas baudīt lauku burvību, būs iespēja apskatīt dažādu šķirņu un krāsu garaušus, gaiļus, vistiņas, cālēnus, pīlēnus un pat zoslēnus!

Aktivitātes tirdzniecības centrā DominaShopping norisināsies laukumā pie restorāna ‘’Vairāk saules’’ no 19. līdz 22.jūnijam laika posmā no 15:00 līdz 20:00 un 23.jūnijā no plkst. 11:00 līdz 16:00. Visi pasākumi ir bezmaksas.

 

Autors: Domina Shopping 18.06.2018

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here