19.9 C
Rīga
sestdien, jūnijs 10, 2023

Jūrmala 1.septembrī aicina uz grandioziem Kauguru svētkiem

 
Attēls: Publicitātes

Jau ceturto gadu Jūrmala septembra sākumu aicina svinēt Kauguros – 1.septembrī kūrortpilsētā tiks svinēti tradicionālie Kauguru svētki. Ar vienīgo koncertu Latvijā Kauguru svētku vakarā uzstāsies šarmantā ukraiņu dziedātāja Jolka(Ёлка) kopā ar mūziķu kolektīvu. Pirms tam uz skatuves kāps jūrmalnieku iemīļotais dziedātājs Intars Busulis un “Abonementa orķestris”, kurš Kauguros uzstāsies ar savu īpašo koncertprogrammu. Svētkosuzstāsies arī hiphopa apvienība “Olas”. Rudens ieskaņas svētkos varēs izbaudītarī ekstrēmu velo šovu, humoristisku stand-up izrādi, kā arī būsdaudzveidīgas aktivitātes bērniem un jauniešiem. Svētku noslēgumā – krāšņa uguņošana. Ieeja visos pasākumiem bez maksas.

Šogad Kauguru svētki norisināsies uz Talsu šosejas vienā no platākajām ielām Kauguros, kas atrodas tikai 10 minūšu gājiena attālumā no Zilā karoga pludmales. Svētki sāksies jau plkst. 13.00.

Vakara koncertā – grupa “Olas”, Intars Busulis un “Abonementa orķestris” unJolka

Pirms vakara koncerta uz lielās skatuves plkst. 18.30 apmeklētājus ar savu uzstāšanos priecēs jūrmalnieks Žanis Pavlovskis un Arvis Reiks no hiphopa apvienības “Olas”. Vakara koncertprogrammu plkst. 20.00jau tradicionāli atklās dziedātājs Intars Busulis un “Abonementa orķestris”, kas svētkos atskaņos gan klausītāju jau iemīļotas, gan jaunākās dziesmas. Pirmo reizi Kaugurosuzstāsies šarmantā ukraiņu dziedātāja Jolka (Ёлка), kas uz skatuveskāps plkst. 21.30 kopā ar mūziķu kolektīvu 11 cilvēku sastāvā. Poproka dziedātāja Jolka izceļas ar savu harizmu, plašo balss diapazonu, kvalitatīvo un daudzveidīgo mūzikas raksturu. Mūziķe izdevusi piecus studijas albumus, un ir viena no populārākajām mūzikas izpildītājām Eirāzijā, regulāri ieņemot augstākās pozīcijas populārākās mūzikas topos.

“Comedy Latvia” stand-up izrāde, “Greentrials” ekstrēmais velo šovs un grafiti paraugdemonstrējumi

Plkst. 17.30 Kauguru svētku apmeklētāji varēs vērotapvienības “Comedy Latvia” stand-up izrādi.Jauniešus un ekstrēmo sporta veidu cienītājus izklaidēs Baltijas valstīs labākā velo šova komanda “Greentrials”, kas apvieno spēcīgākos BMX un velo un moto triāla sportistus. Ekstrēmajā velo šovā uzstāsies BMX freestyle, BMX flatland un velotriāla pārstāvji, kas Kaugurus pārsteigsar diviem aizraujošiem šoviem plkst. 14.00 un 16.00.Tāpat apmeklētāji varēs izmēģināt kosmonautu trenažieri, izšūpoties trīs dimensiju šūpolēs un piedalīties daudzās citās aizraujošās atrakcijās visas dienas garumā.

Grafiti mākslinieks Holis (Viesturs Holenders) veidos vides objektu – grafiti sienu “Es ♡ Kauguri”. Ikviens varēs piedalīties grafiti veidošanā, tā radot unikālu mākslas darbu.

Leļļu teātra izrādes, “Zili brīnumi” eksperimenti un radošās darbnīcas

Ģimenes ar bērniem svētku laikā iepriecinās Liepājas ceļojošais leļļu teātris “Maska” ar muzikālām teātra izrādēm “Burvju stabulīte” un “Kliņķīša piedzīvojumi”. Izrādēs būs daudz lielu un mazu jocīgu zvēru un putnu, kā arī visiem labi zināmi un arī pavisam jauni pasaku tēli.Izklaides un izglītības centrs “Zili brīnumi” piedāvāspiedalīties dažādos eksperimentos ar sauso ledu un šķidro slāpekli, kā arī citās aizraujošās aktivitātēs gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Svētkos uzstāsies arī Jūrmalas radošie kolektīvi ar teātra, dziesmu un deju priekšnesumiem, ko varēs vērot no plkst. 13.00 līdz 17.30.

Kauguru svētku programma un informācija par citiem pasākumiem pieejama Jūrmalas pilsētas mājaslapā www.visitjurmala.lv

 

Autors: Jūrmalas pilsētas dome 14.08.2018

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here