29. martā Arēnā Rīgā uzstāsies krievu reperis Basta

Basta jeb Vasilijs Vakuļenko ir arī pazistams ar saviem projektiem Noggano un N1NT3ND0. Savā mākslas apvienojumā “Gazgolder” viņš eksistē, kā mūziķis, mākslinieks, režiseris, producents un savas apģerbu līnijas dibinātājs.

Vienā no intervijām mākslinieks atcerējās: “Kad man palika 16 gadi, es teicu: ”Paldies visiem par dzīves plāniem, bet man ir savs”.” Pagāja laiks un šodien Basta pārpilda vislielākos koncertu laukumus. 2017. gadā uzstājās maskavas Koncerthallē “Oļimpijskij”, kur bija 35 tukst. cilvēku. Tas cipars kļūva par krievu reperu rekordu, jo līdz šīm notikumam tādu gadījumu vel nebija.

Uz repera skaita ir daudz albūmu, kā arī darbu ar vairākiem populāriem māksliniekiem. Pirms nedēļas iznāca jauna dziesma ar dziedātāju Alsu. Pagājušajā gadā aprīlī iznāk jaunais singls “Sansara”, kurš ieguvējis visus televīzijas apbalvojumus Krievijā. Klipu Youtubā noskatījās vairāk nekā 40 miljonu cilvēku.

Rīgā Basta izpildīs savus labākus darbus, kā arī prezentēs pavisam jaunas dziesmas. Biļetes uz koncertu ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.

Autors: Baltic events

09.01.2019.

 

 

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?