Populāri mūziķi dalīsies noslēpumos ar klausītājiem

Triju nedēļu garumā  T/C “Origo” sadarbībā ar “Zelta Mikrofons” piedāvā “Origo Zelta dziesma 2018” nominēto mūziķu meistarklases, kurās mākslinieki ar klātesošajiem dalīsies interesantos stāstos, atklās profesionālās dzīves aizkulises un uzstāsies ar nelielu priekšnesumu.

 Populāro mūziķu meistarklases būs aizraujošas un noderīgas mūzikas skolu audzēkņiem, kas savu profesionālo dzīvi plāno saistīt ar mūziku, kā arī pilnīgi visiem mūzikas mīļotājiem un citiem interesentiem. Meistarklases ir bez maksas un notiek tirdzniecības centrā 2. stāvā, “Zelta Mikrofons” balsošanas telpā.

Nākamās tikšanās ar mūziķiem paredzētas:

29. janvārī plkst. 16:00 Dons un Ozols ar stāstu par mūziku un dzīvi 30janvārī plkst. 17:00 Kristīne Prauliņa ievedīs stāstā par džezu Latvijā 31.janvārī plkst. 16:00 ikvienam būs iespēja parunāties par blēņām ar Aiju Andrejev 01 februārī plkst. 16:00 brīvdienu noskaņojumā ievedīs grupa “Instrumenti” un Intars Busulis 02februārī plkst. 16:00 kopīga muzicēšana ar grupu “The Sound Poets”.

Šomēnes jau tika aizvadītas divas interesantas un iedvesmojošas tikšanās – 22. janvārī atbalstītāji izmantoja iespēju tikties ar reperi ansi un dziedātāju Kristīni Pāži, lai parunātu par repa virzienu Latvijā, gūtu praktiskus padomus, kā uzrakstīt saturīgu tekstu un veiksmīgi to izpildīt. Mūziķi dalījās ar stāstu par to, kā tapis viņu abu kopdarbs “Zemes stunda”, kā arī izpildīja dziesmas akustisko versiju.

25. janvārī turpināja grupa “Astro’n’out”, daloties ar klausītājiem padomos, kā veiksmīgi attīstīt savu muzikālo karjeru. Mūziķi dalījās pieredzē, kā tapušas viņu dziesmas un deva praktisku iespēju izmēģināt radīt dziesmai stāstu, mūziku un vārdus. Kā saka grupas soliste Māra Upmane-Holšteine: “Kad runa ir par mūzikas radīšanu, bieži vien cilvēkiem liekas, ka ir jāgaida īstā iedvesma, īstie vārdi un melodija, kas ienāk prātā. Bet nē, tā parasti nenotiek – ir jāsanāk visiem kopā un jādara. Jāraksta un jāmēģina, tad viss aizies. Tā mums tas notiek”.

Līdz pat 10. februārim notiek tiešsaistes tautas balsojums par gada iemīļotāko dziesmu jeb “Origo Zelta dziesmu 2018” Taču ikvienam ir unikāla iespēja tikties ar mūziķiem arī klātienē, lai uzklausītu iedvesmojošus stāstus, praktiskus padomus, gūtu atklāsmes, kā arī lai noklausītos klātienē nominētās dziesmas, uzņemtu fotogrāfijas un iegūtu autogrāfus no saviem iemīļotajiem mūziķiem.

Mūzikas ierakstu gada balva “Zelta Mikrofons” norisinās jau 23. reizi. Apbalvošanas ceremonija notiks 12. februārī Dailes teātrī. Ceremoniju klātienē apmeklēs visi nominanti, atbalstītāji, žūrijas pārstāvji, bet ikviens interesents Latvijā un citur to varēs vērot tiešraidē Kanālā 2, portālā Skaties.lv, kā arī ar nelielu nobīdi kanālā LNT.

Balso par “Origo Zelta dziesma” lielveikala mājaslapā. Klausies nominantu dziesmas “Spotify”

Autors: Origo

 
1 Comment
  1. Anonīms 1 gads ago

    Izskatās ,ka ar datumiem neliela ķibele…

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?