2019. gada 14. septembrī no pulksten 11.00 līdz 15.00 Rīgā, modes un izklaides centrā RĪGA PLAZA, norisināsies atbalsta diena cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un viņu līdzcilvēkiem “Tu neesi viens”. Pasākuma ietvaros gan lieliem, gan maziem būs iespēja piedalīties BEZMAKSAS radošajās darbnīcās, apmeklēt nodarbības, saņemt konsultācijas, kā arī apmeklēt teātra izrādi un koncertu. 

“Jau vairākus gadus mērķtiecīgi strādājam pie tā, lai cilvēki ar īpašām vajadzībām jutos droši un pieņemti mūsu sabiedrībā. Organizējam īpašus pasākumus cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, iedrošinot būt sabiedriski aktīviem un dzīvot pēc iespējas pilnvērtīgāku dzīvi. Rezultātā varam novērot, ka cilvēki kļūst arvien atvērtāki sabiedrībai un aktīvi apmeklē pasākumus ārpus mājas. 14.septembrī tiek organizēts pasākums dažāda vecuma pārstāvjiem, vecākiem ar bērniem ar iespēju atpūsties no ikdienas rūpēm, izbaudīt piedāvātās radošās, izglītojošās un atbalsta aktivitātes. Aicinām ikvienu piedalīties un izmantot bezmaksas piedāvātās iespējas,” Rīgas Domes Labklājības departamenta pārstāvis. 

Visas dienas garumā modes un izklaides centrā Rīga Plaza būs iespēja piedalīties radošajās un rotaļu darbnīcās, apmeklētāji varēs apgūt jaunas prasmes sveču un koka dēlīšu apgleznošanā, mandalu krāsošanā, auduma brošu, atstarotāju un nozīmīšu izgatavošanā. Tāpat būs iespēja rotāties ar hennu un darboties ar kinētiskajām smiltīm, veidojot savu īpašo mandalu. Aktivitātes būs interesantas un saistošas dažāda vecuma apmeklētājiem. 

Pasākuma laikā tiks piedāvāta iespēja gūt profesionālu atbalstu no vairākiem speciālistiem. Darbosies praktiskā atbalsta punkts, kur būs iespēja satikt biedrības “Saknes” pārstāvjus, kas apvieno ģenētiski pārmantoto slimību pacientus un līdzcilvēkus. Tāpat atbalstu sniegs invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” pārstāvji. Psiholoģiskā atbalsta punktā strādās psihologs, psihoterapeits un geštaltterapeits, kuri diskutēs par sadzīvē aktuālām tēmām un atbildēs uz apmeklētājus interesējošiem jautājumiem. 

Latvijas mākslu terapijas asociāciju apvienība, kas sevī ietver četras asociācijas – Latvijas Drāmas terapijas asociāciju, Latvijas Mūzikas terapijas asociāciju, Latvijas Deju un kustību terapijas asociāciju un Latvijas vizuāli plastiskās mākslas terapijas asociāciju – piedalīsies ar aktivizāciju, sniedzot ieskatu tam, kā šie terapijas veidi var palīdzēt cilvēku prātam un ķermenim. 

Paralēli radošajām un rotaļu darbnīcām, atbalsta punktiem, uz skatuves priecēs Valmieras kinostudijas teātra izrāde bērniem “Trīs sivēntiņi un vilks”, Solvita Zemīte ar deju un kustību terapijas nodarbību, kanisterapijas prezentācija, iedvesmojoši pieredzes stāsti un pašā noslēgumā par labu noskaņojumu rūpēsies muzikāli humoristiskā apvienība “Žerāri” ar koncertprogrammu. Katram dalībniekam iespēja griezt laimes ratu un saņemt dāvanu!

Tu neesi viens! Pavadi aktīvu dienu kopā ar līdzcilvēkiem! Visas aktivitātes ir BEZMAKSAS! Vēlama iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni: 26118444

Autors: Rīga Plaza 

06.09.2019.

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?