-13 C
Rīga
sestdien, janvāris 16, 2021

Jauns atpūtas veids visai ģimenei – Disku golfs! (+FOTO)

Dieviete.lv
 

Sējas Disku golfa parkam ir 18 trases un šis ir divdesmit pirmais Latvijā izveidotais Diku golfa parks. Šis ir lielisks atpūtas veids pie dabas, īpaši jauka izklaide šobrīd, laikā, kurā Covid-19 ierobežojumu dēļ daudzas izklaides iepējas ir visai ierobežotas.

Kas ir disku golfs?

Disku golfs ir ārpustelpu sporta spēle, kurā spēlētājam īpašs lidojošais disks jāiemet īpašā grozā. Kāpēc golfs? – tāpēc, ka uzdevums, līdzīgi kā tradicionālajā golfā, ir nonākt pie mērķa, šajā gadījumā groza, ar pēc iespējas mazāku metienu skaitu.

Disku golfu spēlē īpašos disku golfa laukumos, kuros parasti ir 18, retāk – 9 grozi. Ceļu uz katru grozu sāk no starta laukuma, bet laukumā esošie šķēršļi – koki, reljefs, ūdenstilpnes – spēli padara interesantāku. Nozīme ir ne tikai metiena spēkam un tehnikai, bet arī stratēģijai, pareizi pieņemtam lēmumam šķēršļa apiešanā vai metiena trajektorijas izvēlē.

Disku golfa stiprā puse ir pieejamība: to var spēlēt jebkurā vecumā, turklāt diski – tieši tādi paši, ar kādiem spēlē profesionāļi – nopērkami par 10-20 eiro. Disku golfa laukumos inventāru var arī iznomāt, taču spēles maģija ātri apbur un laiks līdz savai pirmajai spēles somai ar trim, pieciem, pat desmit dažādiem diskiem ir īss!

Sējas Disku golfa pars ir brīvi pieejams ikvienam. Pirms došanās uz trasi jāiegādājas savi diski un trase bez maksas būs jūsu rīcībā!

Galerija

Video

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!