15 C
Rīga
svētdien, septembris 24, 2023

Pirmizrādi piedzīvo sensacionālais seriāls “Elks” ar The Weeknd un Liliju Rouzu Depu galvenajās lomās! (+VIDEO)

Warner Bros. Discovery 07/06/2023 16:26
 

Sekss, nauda un narkotikas – jaunajā seriālā “Elks” (The Idol) skatītāji var sekot līdzi trauslās popzvaigznes Džoselīna (Joselyn) dzīvei, kura pēc mātes pāragrās nāves ir apņēmusies atjaunot savas kā Amerikas iekārojamākās un spožākās dīvas statusu, neatsakoties arī no noslēpumainā un manipulatīvā kulta līdera Tedrosa (Tedros) palīdzības, lai arī kādas būtu sekas. Seriāls, ko ārzemju mediji nodēvējuši par vienu no pēdējo gadu sensacionālākajiem šedevriem, no 5.jūnija skatāms LMT Viedtelevīzijā.

Seriālā spēkus apvieno mūsdienu popkultūras pazīstamākās slavenības – aktiera Džonija Depa meita Lilija Rouza Depa (Lily-Rose Depp), “Grammy” balvas ieguvušais mūziķis The Weeknd jeb īstajā vārdā Ābels Tesfaije (Abel Tesfaye), dienvidkorejiešu grupas “Balckpink” dziedātāja un repere Dženija Kima (Jennie Kim) un daudzi citi. Viens no “Elks” veidotājiem, seriāla “Eiforija” (Euphoria) režisors Sems Levinsons (Sam Levinson) seriālu ir aprakstījis šādi: “Apzinos, ka esam izveidojuši provokatīvu seriālu. Es domāju, ka šis ir sižets, par kuru cilvēki pasaulē runās visu vasaru.”

Video

“Elks” jau ir izpelnījies milzu publicitāti ārzemju medijos pateicoties tā filmēšanas stilam un galvenajiem fokusiem – slavai un kailumam. Greznas automašīnas, romantika, erotiskas dejas, iekāre un neuzticība dominē seriālā, un skatītājiem ir iespēja ieskatīties aiz Holivudas spozmes aizkara, kas slēpj dziļas psihiskas traumas un brutalitāti. 

“Elks” būs sešas epizodes, no kurām katra būs aptuveni stundu gara. 

Seriāls “Elks” skatāms “LMT Viedtelevīzija”.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here