4.6 C
Rīga
pirmdien, 22 aprīlis, 2024

Populārākie attaisnojumi, kurus cilvēki atrod, jo nespēj pārdzīvot šķiršanos

Dieviete.lv
 

Šķirties nav viegli. Bet vēl grūtāk ir pēc šķiršanās – pārdzīvot to un mēģināt sākt visu no sākuma. Daudzi cilvēki iesprūst šajā posmā, meklē attaisnojumus un iemeslus, lai uzturētu sakarus ar bijušo mīlestību. Kādi ir populārākie attaisnojumi, kurus cilvēki atrod, jo nespēj pārdzīvot šķiršanos?

1. Tu vēlies palikt par draugiem

Tas izklausās mīļi un jauki, bet realitātē bijušais nevar būt tev labs draugs, vismaz ne uzreiz pēc attiecību pārtraukšanas.

2. Tu vēlies pēdējo sarunu

Tu vēlies paskiadrojumus, salikt visus punktus uz „i”. Taču tu vari to visu neiegūt pat pēc desmit sarunām. Labākais nobeigums ir beigt komunicēt un doties tālāk.

3. Tu jūti, ka tev ir jāatrod tajā visā jēga

Tu jūti, ka tev viņam ir vēl kaut kas jāpasaka, pirms tu dodies projām. Tas ir vēl viens „pēdējās sarunas” variants un vēl viens iemesls uzturēt sakarus. Realitātē tas tikai turpina tevi sāpināt.

4. Tu vēlies  būt pieejama, ja gadījumā viņš vēlas atjaunot attiecības

Tas ir visai taisnīgi – gaidīt, lai atkal būtu kopā. Taču pat, ja jūs atkal būsiet kopā, attiecības vairs nebūs tādas kā agrāk. Tev tāpat ir vajadzīgs laiks, lai pārdzīvotu to, kas noticis, lai saprastu savas jūtas un izlemtu, vai tiešām tu vēlies to cilvēku sev blakus.

5. Tu vēlies atdot viņam viņa mantas

Izdari to ātri un pirmajās pāris dienās. Pēc tam izmanto tikai kurjera pakalpojumus.

6. Tu vēlies seksu

Bet tavs bijušais ir labi pazīstams cilvēks. Taču tādējādi tu tikai iesprūsti pagātnē. Ir laiks aizmirst par bijušo un atrast jaunu, vai vēl labāk – kādu laiku iztikt pašai ar sevi.

7. Tu apgrozies tajās pašās vietās un sabiedrībā, kur viņš

Ja tu nevari no viņa izvairīties, tas nenozīmē, ka tev ar viņu ir jākomunicē. Jā, jūs varat sasveicināties, bet tas arī viss – īsi un pieklājīgi.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.