5.3 C
Rīga
ceturtdien, 25 aprīlis, 2024

Popularitāti gūst teorija, ka Francijas pirmā lēdija Brižita Makrona ir vīrietis! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Pretrunīgi vērtētā politikas un popkultūras komentētāja Kendisa Ouensa savā tērzēšanas platformā “X” izklāstījusi teoriju, ka 70 gadus vecā Francijas pirmā lēdija Brižita Makrona patiesībā ir vīrietis!

“Šī epizode ir uzliesmojusi, tāpēc es tikai vēlos teikt: pēc tam, kad esmu izpētījusi visu, es varu derēt ar savu karjeru uz to, ka Brižita Makrona patiesībā ir vīrietis. Nekad iepriekš nebiju piedzīvojusi kaut ko tādu. Sekas ir nopietnas, un es mudinu citus žurnālistus izmeklēt šo svarīgo jautājumu un ziņot par to atbilstoši,” norāda raksts, kam pievienots video, kurā tiek plašāk izklāstīta šī teorija.

Paziņots, ka viņa dzimusi kā Žans Mišels Troņē, bet pēc tam 30 gadu vecumā mainījusi dzimumu. Tāpat uzsvērts, ka viņa nav dzemdējusi nevienu no saviem trim bērniem un ka viņas pirmais vīrs patiesībā nekad nav pastāvējis.

Video

Žurnāliste analizēja arī retu ģimenes fotoattēlu, kurā redzama Bridžita Makrona bērnībā:

“Žans Mišels 30 gadus dzīvoja kā vīrietis, dzemdēja piecus bērnus, un 30 gadu vecumā kļuva par Brižitu.”

Viņa turpināja analizēt fotoattēlu “pirms un pēc”, kas, iespējams, tika izmantots “Faits et Documents” izmeklēšanā, kurā tika izmantota ķīniešu programmatūra, lai norādītu uz līdzību starp nedatētu Bridžitas brāļa fotoattēlu un pirmo dāmu.

Viņa turpināja stāstīt saviem sekotājiem, kāpēc, viņasprāt, šai teorijai “ir kājas”. Viņa parādīja fotogrāfijas, kurās redzams Brižitas brālis Žans Mišels Troņē kā bērns, kā arī jauna Brižita:

“Un, kā jau teicu, pirmajā fotogrāfijā viņa vairāk izskatās pēc Žana Mišela, kurš, kā viņa apgalvo, patiesībā ir viņas brālis, kuru viņa nav parādījusi sabiedrībai.”

“Ja tas tiešām ir tavs brālis, lūdzu, vienkārši dodies pastaigā ar viņu, lai mēs par to pārliecinātos,” viņa uzsvēra.

Ouensas izteikumi izskanēja dažas dienas pēc tam, kad acīmredzami pagurušais Makrons piektdien Starptautiskās sieviešu dienas pasākumā beidzot pievērsās baumām, sakot: “Sliktākais ir nepatiesa informācija un safabricēti scenāriji.” “Cilvēki tiem notic un traucē jums pat privātajā dzīvē,” viņš komentēja situāciju.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.