10.5 C
Rīga
ceturtdien, jūnijs 1, 2023

Prinča Harija skandāliem apvītā grāmata “Spare” būs lasāma arī latviešu valodā!

Dieviete.lv 29/03/2023 23:29
 
Foto: Flickr/Phillip Pessar

Latviski tiks izdota prinča Harija biogrāfija, kas kļuva par pasaules bestselleru vēl pirms tā iznākšanas šī gada janvārī. 2023. gada otrajā pusē izdevniecība “Latvijas Mediji” izdos prinča Harija sarakstīto dzīvesstāstu “Liekais” (Spare).

Nav nekāds noslēpums, ka princis Harijs gadiem ilgi juties apspiests un nesaprasts. Tagad, aizejot no britu karaliskās ģimenes, viņš kļuvis daudz atklātāks par savu dzīvi. Harijs savu māti zaudēja 12 gadu vecumā, un viņš savas mātes nāvē vienmēr ir vainojis presi. Harijam nekad nav patikusi dzīve prožektoru gaismā, un viņš pavisam noteikti šādu dzīvi nevēlējās savai sievai Meganai, kuru visai bieži salīdzina ar savu māti Diānu.

Divdesmit viena gada vecumā princis Harijs iestājās armijā. Disciplīna piešķīra viņa dzīvei jēgu, un Lielbritānijā viņš kļuva par varoni. Taču drīz vien viņu pārņēma posttraumatiskais stress un panikas lēkmes un, kas ir pats galvenais, viņš nevarēja atrast patiesu mīlestību…

Kad Harijs satika Meganu, viņa dzīve mainījās. Pasauli burtiski apbūra šis pasakai līdzīgais mīlas stāsts. Taču jau no paša sākuma Hariju un Meganu vajāja prese, tika izdomāti dažādi meli un Megana tika pamatīgi kritizēta. Pamest karalisko ģimeni uzdrošinās tikai retais. Pēdējoreiz no karaliskās ģimenes aizgājusi Harija māte princese Diāna.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here