8 C
Rīga
trešdien, oktobris 28, 2020

Prinča Viljama un Keitas bērnu privilēģijas ir pamatīgi aizskārušas skolēnu vecākus! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Keita Midltone un princis Viljams paguvuši izpelnīties citu vecāku nosodījumu, kuru bērni mācās vienā skolā ar  princi Džordžu un princesi Šarloti. Citu skolēnu vecākus neapmierina tas, ka karaliskajai ģimenei atļauts mazliet vairāk nekā viņiem…

Vairums Lielbritānijas skolnieku septembra sākumā uzsāka skolas gaitas. Kembridžas hercogu bērni arī nebija izņēmums. Sākotnēji Keita un Viljams domāja, ka bērnu mācības turpinās mājās, bet tomē situācija mainījās, princis Džordžs un princese Šarlote atgriezās St. Thomas’s Preparatory School Londonā.

Video (video no pirmās skolas dienas)

Esošās pandēmijas dēļ skolā veiktas vairākas izmaiņas. Saistībā ar Covid-19, vecākiem ir aizliegts ieiet skolas teritorijā. Izrādās, ka šādi noteikumi neattiecas uz princi Viljamu un Keitu Midltoni. Viņiem aizvien ir atļauts ieiet skolas teritorijā! Vecāki bērnus pavada uz skolu un dodas tiem pakaļ pēc skolas, citiem bērni jāgaida pie skolas vārtiņiem. “Princis Džordzš un princese Šarlote ir apmierināti, ka var atkal satikt savus skolas draugus. Lai gan pārējo bērnu vecāki sagaida pēc mācībām savas atvases pie skolas vārtiem.” – kāda aculiecinieka vārdus citē izdevums “The Irish Sun”.

Šāda situācija ir raisījusi ne pārāk labvēlīgu atmosfēru skolā – pārējo bērnu vecāki mācību iestādes vadībai izteikuši savu neapmierinātību, kāpēc “viņiem tiek atņemti bērni pie ieejas skolā”, kamēr “dažiem” ir atļauts iet iekšā. Vecāki, kuri par savu bērnu mācībām šajā privātskolā maksā tieši tādu pašu samaksu kā Keita Midltone un princis Viljams, akcentējuši, ka neizprot šo “privilēģiju” pamatotību!

 

1 KOMENTĀRS

  1. Keita un vinas virs,sez un neko nedara un sez uz cilveku nodokliem tadus vajag nosutit uz laukiem,lai strada,bet nabaga cilveki tik vergo!

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!