-3 C
Rīga
piektdien, marts 5, 2021

Prinča Viljama un Keitas ģimenē gaidāms vēl viens mazulis! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Kembridžas hercogu ģimenē ir ceturtais mazulis! Tas gan nav cetutrais ģimenes bērns, bet mazs kucēns, ko viņiem uzdāvinājis Džeims Midltons (Keitas Midltones brālis). Viņš jau daudzus gadus aizraujas ar kinoloģiju un ir angļu kokerspanielu audzētājs. Šobrīd kucēnam ir astoņi mēneši.

Šī ziņa tika publicēta uzreiz vairākos britu medijos pirmie par to uzzināja “Mail On Sunday”, bet pēc tam publicēja arī izdevums “Hello!”, kā arī žurnāls “People”.

Video

Pagājušā gada novembrī Keita un princis Viljams zaudēja savu mīļo suni Lupo, kas arī bija dzimis Keitas brāļa audzētavā. Toreiz Kemridžas hercogi savā “Instagram” kontā rakstīja: “Diemžēl pagājušajā nedēļā mūsu ģimenes mīlulis, mīļotais suns Lupo devās mūžībā. Pēdējos 9 gadus viņš bija mūsu ģimenes loceklis un mums viņa patiešām pietrūks.”

“Kad Lupo nomira, viņi bija satriekti – šīs sajūtas sapratīs ikviens, kam ir suns,” – pastāstīja kāds Keitas un Viljama draugs.

Keita un princis Viljams vēl nav paziņojuši par jauno kucēnu, bet esot zināms, ka četrkājainais mazulis šobrīd ir vislielākā un aizraujošākā visas kuplās ģimenes rūpe, bērni noteikti dievina savu jauno mājdzīvnieku!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!