25 C
Rīga
svētdien, jūnijs 26, 2022

Princis Harijs gaida atvainošanos no karaļnama (+VIDEO)

Dieviete.lv 13/06/2022 16:42
 

Princis Harijs iespējams jūtas aizvainots karalienes platīna jubilejas laikā. Zināms, ka princis cer uz atvainošanos no karaliskās ģimenes.

Saseksas hercogs un hercogiene kopā ar saviem diviem bērniem – Ārčiju un Lilibetu no ASV ieradās uz karalienes platīna jubilejas svinībām. Militārajā parādē izbraucot ar karieti un pateicības dievkalpojumā.

Zināms, ka Saseksas hercogu ģimene privāti tikās ar karalieni, bet šī tikšanās nav iemūžināta fotogrāfijās, jo karaļnams noraidījis,ka baidoties par šo fotogrāfiju parādīšanos “Netflix” seriālā par Saseksas hercogu privāto dzīvi.  

Karaliskās ģimenes biogrāfe Andžela Levina, kura labi pazīst Hariju, apgalvo, ka princis noteikti jūtas, it kā citi viņam būtu “atvainošanos parādā”, jo četras dienas ilgajās svinībās tika pamatīgi ignorēts.

Video

Ārzemju mediji vēsta, ka  Saseksas hercogi ir aizvainoti, ka viņiem atteica Lilibetas fotografēšanu ar karalieni Elizabeti II, jo šis attēls būtu bijis ļoti vērtīgs. 

Harijs un Megana, nepārbaudot Kembridžas hercogu grafiku, uzaicināja viņus uz Lilibetas dzimšanas dienas ballīti Vindzorā. Pārim nebija iespējas ierasties, jo tajā dienā bija jau sen ieplānota viesošanās Velsā kopā ar princi Džordžu un princesi Šarloti.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Ar tādiem izteicieniem un izgājieniem viņš tikai vēl tālāk attālināsies no visiem. Caca atradusies, mēs ierodamies un jums visiem na poklon jāiet, lai iet d…st. Ne atvainošanos šiem.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here