-7.1 C
Rīga
piektdien, decembris 2, 2022

Princis Harijs izsakās, ka viņam ir pieci bērni! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Princis Harijs sarunā ar fonda “WellChild” dalībniekiem “interesanti” izteicies par savu bērnu skaitu. Harijs organizāciju atbalsta no 2007. gada un bieži piedalās labdarības fonda pasākumos. Šogad princis ikgadējo ceremoniju nevarēja apmeklēt klātienē, jo mūžībā devās viņa vecmāmiņa karaliene Elizabete II.

Šī iemesla dēļ Harijs organizēja attālinātu tikšanos ar prēmijas uzvarētājiem, bērnu vecākiem un visiem, kam ar šo fondu ir jebkāda saistība..

Hariju aizkustinājusi saruna ar 4 gadus veco Henriju Veinsu un viņa vecākiem. Harijs atvainojās, ka nav varējis balvu pasniegt pats personīgi, tad viņš nedaudz pastāstīja par saviem bērniem. Prinča Harija un Meganas Mārklas ģimenē aug divi bērni dēls Ārčijs (3) un Lilibeta Diāna (1).

Video

“Tu izklausies tieši tāpat kā mans dēls Ārčijs. Tā pati smieklīgā, “ķērcošā” balstiņa. Man tas ļoti patīk,” – atzina Harijs.

Tad Harijs pastāstīja arī par savu meitu Lilibetu Diānu: “Bērniem viss ir lieliski. Ārčijs visu laiku ar kaut ko ir ļoti, ļoti aizņemts, bet Lilibeta mācās runāt, kas ir patiešām lieliski.”

Princis Harijs arī pastāstīja, ka viņa ģimenē ir vairāki mājdzīvnieki – divi bīgli Gajs un Mamma Mia un melnas krāsas labradors  Pūls.

“Mūsu mājās ir trīs dzīvnieki, tā kā principā mums ir pieci bērni!,” – pajokoja Harijs. “Trijatā viņi skrien apkārt, tvarsta vāveres un sagādā mums daudz un dažādas problēmas katru dienu. Šie suņi patiesībā mums izrāda milzīgu emocionālo atbalstu, kad ir grūti.”

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here