-3 C
Rīga
piektdien, marts 5, 2021

Princis Harijs un Megana Mārkla ir otrā bērniņa gaidībās! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Pagājušā gada jūlijā Megana Mārkla nāca klajā ar paziņojumu, ka ir piedzīvojusi spontāno abortu, notikušais bija atstājis smagas sekas attiecībā uz Mārklas emocionālo stāvokli. Pāris atzina, ka pēc notikušā bija pārdzīvojuši daudzus skumjus brīžus – tā viņi abi pastāstīja laikrakstam “New York Times” pagājušā gada novembrī.

Tagad ziņu aģentūra AP ir apstiprinājusi, ka Saseksas hercogiene atkal gaida bērniņu! Harijs un Megana ļāvuši sociālajās vietnēs dalīties ar melnbaltu un ļoti aizkustinošu fotogrāfiju, tajā abi redzami smaidot un skatoties viens otram acīs. Šīs fotogrāfijas autors ir sens hercogu draugs, fotogrāfs Missans Harimans, viņš ar šo attēlu dalījies savā “Twitter” profilā.

Pie ģimenes attēlā fotogrāfs pierakstījis: “Meg, es biju tavās kāzās, lai redzētu, kā šis mīlasstāsts sākās. man ir prieks iemūžināt, kā tas aug. Apsveicu Saseksas hercogu un hercogieni ar šo priecīgo ziņu!”

Pagājušā gada martā princis Harijs un Megana Mārkla oficiāli atteicās no pienākumu pildīšanas kā britu karaliskās ģimenes locekļi un pārcēlās uz dzīvi Amerikā. Megana un Harijs audzina savu dēliņu Ārčiju Harisonu Mauntbatenu-Vindzoru, viņš piedzima 2019.gada 6.maijā Lielbritānijā.

Video

Foto

 

3 KOMENTĀRI

  1. Ak šausmas! Šitā aktrise! Tas nu viņai izdevies. Izdomājusi pasaku par spontāno abortu un nu apraud, Fani- ja tādi patiesi viņai ir, tic visam, ko tā komediante izdomā. Hercogiene? Kāda viņa vairs hercogiene, ja atteikusies no visa karaļnama un atbildības. Es jau pašā sākumā teicu- viņa nekad nebūs lēdija! Bet fantāzija viņai strādā, tas tiesa- divus gājienus uz priekšu. Un Hariju paņēmusi riktīgi aiz rīkles! Smuka jau viņa ir , pēc velna! Bet pasaulē tādu ir vairāki desmiti tūkstošu. Mierā jau neliksies, kamēr to Hariju ar visiem nesanaidos un palaidīs ar ubagu spieķi,,,

  2. Gribētos ko teikt, bet te neļauj izteikties. Par Meganu jāsaka tikai labu.Bet man nav nekā laba. Viņa tak visus aptina ap pirkstu- pēc pue gada paziņojot, ka viņai bijis spontānais aborts! Var būt tas bija 5 gadus atpakaļ?

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!