-6.8 C
Rīga
piektdien, decembris 2, 2022

Princis Viljams karalienei pirms viņas nāves ir atklājis aizkustinošus jaunumus (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Jau kādu laiku klīda runas, ka Keita Mildtone ir stāvoklī, bet tās netika apstiprinātas. Tagad tapis zināms, ka šīs baumas ir patiesas, Keita jau 2 gadus vēlējusies ceturto mazuli un beidzot tas ir noticis!

Laikraksts “International Business Times” raksta, ka prinča Viljama un Keitas ģimenē gaidāms mazulis. Zināms, ka Viljams šos jaunumus atklājis arī karalienei Elizabetei II īsi pirms viņa devusies mūžībā 8. septembrī.

Laikrakstā teikts: “Ir runas, ka īsi pirms aiziešanas, karalienes Elizabetes II mazdēls princis Viljams viņai to pateica, jo lūdza viņas svētību šim bērniņam. Viņa bija ļoti priecīga par viņiem. Viņi ar Keitu zināja, cik ļoti karaliene visu savu dzīvi ir mīlējusi savus mazbērnus un mazmazbērnus – viņa tiešām viņus mīlēja, īpašo maziņos.”

Kāds nezināms avots žurnālam “Star” atklājis, ka Keita šobrīd ir “septītajās debesīs”, par spīti tam, ka tāpat kā iepriekšējās grūtniecībās, viņa izjūt smagu toksikozi.

Video

Interesanti, ka pavisam nesen karaliskās ģimenes eksperts Kriss Šips medijiem pauda viedokli, ka diezin vai Keita kādreiz kļūs par ceturtā bērna mammu, jo Velsas princim un princesei ir ļoti svarīgs “zaļo” aktīvistu viedoklis, kas uzskata, ka planēta kļūst pārapdzīvota…

Keitas Midltones un prinča Viljama ģimenē aug trīš bērni – 9 gadus vecais princis Džordžs, 7 gadus vecā princese Šarlote un 4 gadus vecais princis Luiss.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here