10 C
Rīga
pirmdien, oktobris 3, 2022

Princis Viljams un Keita Midltone atklāj, kāpēc viņu jaunākais dēls nepiedalījās karalienes Elizabetes II bērēs (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Princis Viljams un Keita Midltone medijiem atklājuši, kāpēc vecvecmāmiņas bērēs piedalījās tikai vecākie bērni – deviņus gadus vecais princis Džordžs un septiņgadīgā princese Šarlote. Šajā notikumā četrus gadus vecais princis Luissbija palicis mājās, auklītes aprūpē.

Keita Midltone žurnālistiem atklājusi, ka četrus gadus vecais Luiss vēl ir cīņā ar sevi. Luiss viņai uzdevis ļoti daudz un dažādus jautājumus saistībā ar vecvecmāmiņas nāvi un bērēm. Vecāki nolēmuši, ka tā kā mazajam Luisam tomēr vēl līdz galam nav izpratnes par bērēs un kas tas vispār ir, viņam labāk būtu palikt mājās.

Video

“Kaut ko viņš saprot, bet ne visu. Luiss apzinās, cik svarīga viņam bija vecvecmāmiņa un ka tas, kas šobrīd notiek, ir ļoti skumji,” – dēla sajūtās dalās Keita.

Zināms, ka arī Šarlotei šis ir ļoti smags laiks, viņa vēl līdz galam nav sapratusi un pieņēmusi Elizabetes II nāvi. Vairākās fotogrāfijās ir redzams, ka princis Džordžs ir emocionāli satriekts par Elizabetes II nāvi un dažos kadros redzama Džordža un Šarlotes raudāšana.

Princis Džordžs, gan princese Šarlote bija jaunākie sērotāji Vestminsteras abatijā karalienes bērēs. Bērni ceremonijā gāja aiz saviem vecākiem, bet aiz viņiem – princis Harijs un Megana Mārkla.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here