-7.1 C
Rīga
piektdien, decembris 2, 2022

Sieviešu somas noslēpums – kā izvēlēties īsto materiālu?

Andele Mandele 14/11/2022 23:54
 
Foto: Elias de Carvalho, Pexels.com

Cik daudz dzirdēts par to, ka pat vismazākajā sievietes somiņā par apmaldīties un pazaudēties, ka tajā var atrast jebko un visu. Tā tas patiešām ir – sieviešu somas ir nozīmīgs sievietes ikdienas palīgs un stila aksesuārs, bez kura reizēm jūtamies kā bez rokām! Cik daudz somu vajag sievietei, kā izvēlēties piemērotākā materiāla somu un kur to vislabāk iegādāties, par to lasi šī raksta turpinājumā! 

Cik daudz ir pietiekoši? Sieviete un viņas somas

Mēdz teikt, ka somiņu sievietei nekad nevar būt par daudz. Pastāv uzskats, ka katras sievietes arsenālā nepieciešamas ne mazāk kā piecas sieviešu somas:

·  ietilpīga ikdienas rokassoma;

·  neliela ikdienas soma;

·  neliela rokassomiņa vakara iziešanai uz pasākumiem, kafejnīcām utt.;

·  svinīgs klačs;

·  mugursoma sportiskām aktivitātēm.

Piekritīsi, šeit aprakstīta absolūti minimālā programma, jo kur gan paliek stilīgā tekstila soma, pludmales somas un tās somiņas, kuras vienkārši iekrīt sirdī? Katra no šīm pozīcijām, varbūt izņemot sporta mugursomu, nepieciešama vairākās variācijās, lai pieskaņotos stilam. Kā apgalvots statistikas portālā Statista, piemēram, Anglijā katrai sievietei pieder vidēji četrpadsmit somas! Tas jau izklausās tuvāk patiesībai. Kā izvēlēties somas materiālu, lai visas vajadzības tiktu apmierinātas? Par to turpinājumā.

Foto: Godisable Jacob, Pexels.com 

Īstās ādas sieviešu rokassomas – izturīgas, klasiskas, vērtīgas

Ādas somas ir ārkārtīgi populārās un tam ir iemesls – veidotas no dzīvnieku (visbiežāk govs vai bifeļu ādas), tās ir izturīgas gan attiecībā uz slodzi, gan mitrumu. Ādas soma jāizvēlas tad, ja vēlies somu ilgam laikam un lielai slodzei. Gan glancēta, gan dabiska un zamša āda tiek izmantota augstas kvalitātes ikdienas rokassomu, mugursomu un svinīgo somu izgatavošanai.

Šīm somām ir tikai viens mīnuss – salīdzinot ar mākslīgās ādas somām, tās ir dārgākas un tām nepieciešama īpaša kopšana. Ja somu vēlies īsam laikam, piemēram, vienai sezonai, iespējams, labāk izvēlēties mākslīgās ādas somu, kas izskatīsies labi, bet cenas ziņā būs draudzīgāka.

Mākslīgās ādas rokassoma – daudz plusu

Mūsdienās mākslīgās ādas kvalitāte var būt tik augsta, ka nepieredzējusi acs nemaz nevar atšķirt to no īstas ādas. Taču cenas ziņā – atšķirība ir ievērojama. Mākslīgo ādu ražo no poliuretāna, vinila vai silikona. Ja dod priekšroku ādai ar čūskādas, krokodilādas vai citu eksotisku rakstu – mākslīgā āda ir Tava vienīgā opcija.

Foto: Godisable Jacob, Pexels.com

Auduma, plastikāta un citu materiālu rokassomas sievietēm – ērtības un stila moments

Indiešu stila austās tekstila somas, klačs ar spīdumiem, neliela mugursomiņa vienradža formā – tas viss ir ļoti svarīgs un vajadzīgs stila akcents noteiktās situācijās. Parasti šīs somas iegādājas jūtu uzplūdā kādam noteiktam pasākumam vai dzīves posmam, kurā vēlies izcelties. Ja jūti aicinājumu pēc kaut kā neparasta, dodies uz Andelemandele.lv, tur ir daudz interesantu pērļu!

Ja meklē stilīgas somas internetā, tad noteikti ieskaties Andelemandele.lv!

Īstās somas meklējumi – tā nav nekāda pastaiga parkā, jo reizēm jāiegulda laiks un pacietība, līdz atrod īsto, bet reizēm jāļaujas iegribai un jāņem pirmā, kas iekrīt sirdī. Lai kurš variants būtu tuvāks Tev, vienmēr ieskaties Andelemandele.lv. Tur atradīsi vairāk kā 4000 sieviešu somas gan klasikas, gan avangarda cienītājām. 

Šis digitālais tirdziņš ļauj atrast arī tādas pērles, kādas veikalos nedabūt, turklāt var izmantot iespēju kaulēties un aprunāties ar somas pārdevēju. Laiku pa laikam apskati arī savas somas – iespējams, kāda no tām jau sen ilgojas nonākt citas saimnieces rokās. Ar Andelemandele.lv palīdzību – tas ir vienkārši un aizraujoši. Pamēģini, kas zina, varbūt iegūsi budžetu savas jaunās somas iegādei!

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here