16.1 C
Rīga
ceturtdien, oktobris 6, 2022

Rīgā ar plašu programmu atzīmē Tēva dienu!

Nozare.lv 11/09/2022 12:05
 

Šodien Rīgā, Vērmanes dārzā, Tallinas ielas kvartālā un Hanzas peronā svinēs Tēva dienu, kuras laikā gaidāms tradicionālais gājiens un festivāls, kā arī dažādas bezmaksas atrakcijas, koncerti, sporta spēles, tirdziņi un “Street food” gardumu iela, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.

Tēva dienas gājiens un festivāls būs veltīts visiem tētiem Latvijā un Ukrainā. Gājiens, kā ierasts, no plkst.12 norisināsies pa Brīvības ielu no Brīvības pieminekļa un noslēgsies Vērmanes dārzā, kur festivāla gaisotnē visas dienas garumā gaidāma daudzveidīga aktivitāšu un kultūras programma ģimenēm ar bērniem.

Pēc Tēva dienas gājiena Vērmanes dārzā uz lielās skatuves gaidāma krāšņa programma – viens no tās vadītājiem būs Māris Grigalis kopā ar saviem bērniem. Uzstāsies mūziķi – Kato, Miks Dukurs, Nils Īle, Maija Sējāne-Īle un citi.

Vērmanes dārza teritorijā kā lieli, tā mazi apmeklētāji varēs piedalīties visdažādākajās aktivitātēs – spēlēt lielizmēra spēles, kas veltītas bērnu un ģimeņu izglītošanai veselības jautājumos, vērot Latvijas Zemessardzes paraugdemonstrējumus, piedalīties lecampudeļu un futbola sacensībās, iesaistīties zinātnes eksperimentos un raķešu darbnīcā. Būs pieejama arī brīvdabas fotostudija, klinšu siena, galda hokejs un citas norises.

Šeit darbosies rotaļu zona mazuļiem un pārtīšanas istaba, savukārt ģimenes pusaudžiem sarūpētas tādas atrakcijas kā brīvais kritiens un 360 grādu šūpoles. 

Darbosies tētiem domātu dāvanu darbnīcas, “Street food” pilsētiņa, kā arī Ukrainas kara bēgļu atbalsta biedrības “Tavi draugi” ziedojumu vākšanas akcija.

Tallinas ielas kvartālā no plkst.12 līdz 17 notiks sporta galda spēļu turnīri, un jebkurš varēs jautri pavadīt laiku kopā ar saviem mīļajiem. Šeit norisināsies arī Latvijas ražotāju tirdziņš, kur ikvienam būs iespēja iegādāties kādu šobrīd aktuālu dāvanu tēvam vai vectēvam.

Svētki noslēgsies ar grupas “Menuets” koncertu, kas no plkst.18 būs dzirdams uz Tallinas ielas kvartāla lielās āra skatuves.

Hanzas perons Tēva dienā no plkst.11 līdz plkst.18 piedāvās bezrūpīgas izklaides, atpūstu, dažādas darbnīcas, nodarbības, izrādes, būs iespēja iegūt jaunas zināšanas, satikt draugus un uzzināt par jaunumiem bērnu rotaļlietās un dizaina precēs un notiks citipasākumi.

Tēva dienas pasākumus organizē SIA “Mammām un tētiem”, SIA “Tallinas kvartāls” un SIA “Hanzas perons” ar Rīgas pašvaldības un Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here