25 C
Rīga
svētdien, jūnijs 26, 2022

Rumāņi nozog Laura Reinika dziesmas “Es esmu tev dzīslās” melodiju! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Dziedātājs Lauris Reiniks savā “Twitter” dalījies ar rumāņu dziesmu, kurā “nozagta” dziesmas “Es esmu tev dzīslās” melodija!

Laura Reinika dziesma “Es esmu tev dzīslās” izdota 2007. gadā un tās latvisko versiju dziedātājs ir iedziedājis ar savu māsu Rūtu. Dziesmai ir arī ieraksts lietuviešu un igauņu valodā. Kāds klausītājs ievērojis, ka Rumānijas 2021. gada hitam, kuru izpilda duets Mario un Andra ir ārkārtīgi līdzīga melodija.

“Rumāņi laikam domā, ka viņu dziesmas nekad nenonāks pie mums tālajos ziemeļos, jo mēs vārdus nesaprotam. Melodijas gan… Es jau neko nesaku, spriediet paši. Iedvesmojušies vai vienkārši paņēmuši…” savā “Twitter” kontā raksta Lauris Reiniks. 

Video

Rumāņu dziesmas nosaukums “Brate straine” un tajai ir seši komponisti. 

Komentētāji ieteica Laurim šo situāciju risināt ar tiesas palīdzību, kā arī skaidroja, ka Rumānijā šī dziesma ir ļoti populāra. 

 

5 KOMENTĀRI

  1. Lol to sauc par oranzejumu. Musejie ari ta dara piem tas pats L. Reiniks -dejo ar zvaigni ” hey, nac zvaigznu barina” bija oranzets no Mika. Un kas tur liels??

  2. Nu par cik ar muzikālo dzirdi man viss ok., to varētu attiecināt tikai uz piedziedājuma pirmajām notīm, pat ne uz visu piedziedājumu. Beigu beigās, tā pat varētu arī izrādīties nejauša aranžijas sakritība. Lauri, pārāk neiespringsti!

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here