8.1 C
Rīga
svētdien, oktobris 17, 2021

Savākti jau 50 000 paraksti par brīvprātīgu vakcināciju

22/08/2021
 

Portālā “manabalss.lv” līdz šim par brīvprātīgo vakcināciju parakstījušies vairāk nekā 50 000 pilsoņu.

Saeimai ir juridiski jānostiprina nosacījums, ka gan valsts un pašvaldības labā strādājošajiem/dienošajiem, gan privātā sektora darbiniekiem NEDRĪKST JEBKĀDI UZSPIEST COVID-19 VAKCINĀCIJU – to nedrīkst sasaistīt ne ar līgumattiecībām, ne finansiālo atlīdzību.

Sabiedrībai ir jāmācās cienīt dažādus viedokļus un pieiet lietām praktiski. Šajā gadījumā: kurš nav drošs par savu veselību – vakcinējas, kurš gatavs stiprināt savu imunitāti dabiskā ceļā – nevakcinējas. Ir jābeidz ar aizliegumiem un vardarbību, bet ir jāsāk mācīties atbildību pašiem par sevi un caur to par sabiedrību kopumā, kā tas ir tik demokrātiskajā Zviedrijā.

Portālā ”manabalss.lv” ir iespēja parakstīties par brīvprātīgu vakcināciju.

Tavai balsij ir nozīme!

 

4 KOMENTĀRI

  1. Jauka zina.tiesi ta vakcinacijai jabut brivpratigai..mes dzivojam demokratiska valstii…kaa ekspetimentala vakcina var but obligata no kuras mirusi cilveki un neviens heatbild par sekam..piespiedu vakcinaciju poeluetoja tikai hitlera rokaspuisi konlageros..vai esam atgriezusoes fasisma laikaa..bet varbut vakcinai ir pavisam citi merki kuriem ar medicinu nav nekada sakara…

  2. Atverot portalu zinas visur tikai vakcinacija..vemiens jau nak.nu sakiet par kuru vakcinu vel ir bijusi tada propoganda..ne par vienu.
    Kura slimiba vel ir plosijusies gadiem..neviena..kas ta par pandemoju ka nevirna mirusa nav uz ielam..patiesiba tiek slepta bet to jau tapat visi zina..nomacosi..negribas neko komentet

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!