15 C
Rīga
piektdien, oktobris 7, 2022

Šis akupresūras masāžas komplekts ir Instagram hīts – mēs to pārbaudījām!

Dieviete.lv 09/12/2020 20:35
 

Mēs viņu arvien biežāk redzam mūsu iecienītāko satura radītāju Instagram kontos, Youtube video un prestižākajos preses izdevumos.Tomēr patiesībā akupresūras masāžas komplekts ir ne tikai mediju radīts fenomens, bet arī speciālistu – fizioterapeitu, rehabilitologu un fizioterapeitu – ieteikts profilaktisks rīks.

Akupresūras masāžas priekšrocības tiek apspriestas arvien biežāk un glaimojošāk. Paredzēts, ka tas dziļi atslābina muskuļus, atbrīvo endorfīnus, samazina stresa un trauksmes līmeni, kā arī ietekmē iekšējo mieru un drošību. Turklāt to var izmantot dažādos veidos – novietojot to uz dīvāna, krēsla vai grīdas, lai varētu baudīt masāžu, skatoties iecienītākos seriālus, lasot grāmatu vai strādājot.

Mēs nolēmām pārbaudīt tā efektivitāti uz savas ādas. Debijas paklāja izvēle bija acīmredzama – mēs izvēlējāmies jau ikoniskā Pranamat ECO zīmola produktus, kuri, starpcitu, ir ražoti tepat Latvijā.

Akupresūras masāžas paklāju pārbauda Dieviete.lv redaktore.

Pēdējie seši mēneši ir izrādījušies grūts paaugstinātas nervu spriedzes un stresa laiks, kas ietekmē ķermeņa vispārējo stāvokli. Manas muguras sāpes un apgrūtinošās migrēnas sāka mani traucēt vairāk nekā iepriekš. Bija arī problēmas ar miegu un enerģijas trūkums vairākas stundas pēc pamošanās. Tāpēc, kad es dzirdēju par slavenā Pranamat ECO masāžas komplekta redakcijas testa plāniem, es nevarēju gaidīt. Lai gan jāatzīst, ka kopā ar patīkamo aizrautību bija arī satraukums. Galu galā pati akupresūras formula rada daudz diskusiju, un no tās gūtā pieredze atšķiras no klasiskā spa apmeklējuma. Ar nelielām bailēm, bet arī ar daudzām cerībām es paņēmu komplektu tirkīzzilajā krāsā. Sākotnējais testēšanas posms – rūpīgs pētījums – pārliecināja mani, ka nav ko baidīties. Pranamat produkti ir sertificēti un klīniski testēti.  Pētījumos tika pierādīts, ka regulāra masāža mazina muguras un galvassāpes, uzlabo miega kvalitāti un ietekmē vispārējo pašsajūtu. Turklāt šie produkti ir izgatavoti no ādai un videi draudzīgiem materiāliem un pildīti ar dabīgām izejvielām. Griķu sēnalas, no kurām izgatavota spilvena iekšpuse, ir ne tikai daudz veselību veicinošu īpašību, bet atam piemīt arī patīkama smarža. Paklāja pildījumā esošā kokosriekstu šķiedra ir ne tikai ekoloģiska, bet arī uzlabo ķermeņa spiediena distribūciju uz paklājiņa, kas ir ļoti svarīgi akupresūrā un tā efektivitātē.  

Es atteicos no bažām par drošību, taču joprojām bija jautājums par Pranamt ECO komplekta izmantošanas prieku un reālajām sekām. Pirmais mēģinājums? Nu, sāpīgi. Visvairāk mani pārsteidza asums: regulāri novietotie dzēlīgie lotosa ziedi nebija tik maigi un lokani, kā es biju iedomājies, bet gan stīvi un cieti. Lai gan sākumā, pēc instrukcijām, es novietoju komplektu nevis uz grīdas, bet gan uz dīvāna un apgūlos plānā kokvilnas treniņtērpā, neērtības sajūta mani pavadīja no sākuma līdz beigām. Ar grūtībām un ar pulksteni rokā es izturēju tikai 15 minūtes. Atvieglojums nāca ar laiku. Ar katru nākamo mēģinājumu bija vieglāk, patīkamāk, ērtāk. Es pamanīju relaksējošu pulsāciju un siltuma sajūtu. Ķermenis ir pieradis pie spiediena tik lielā mērā, ka es vairāk nekā vienu reizi esmu aizmigusi uz paklāja un nogulējusi iecienītā seriāla labākās epizodes. Es pamodos moža un atpūtusies.

Pēc dažu nedēļu testēšanas esmu daudz mierīgāka, man ir vieglāk koncentrēties, un sāpes mugurkaula kakla daļā un jostas rajonā, pat ja tās pilnībā nepazuda, ir ievērojami samazinājušās. Šobrīd ikdienas rituālu paketei ir pievienojusies pusstundu ilga sesija ar Pranamat ECO paklāju un spilvenu, bez kura es vairs nevaru iedomāties savus vakarus.

P.S. Šis komplekts darbojas kā dabisks sāpju remdētājs. Sāpīgajā menstruāciju pirmajā posmā viņš bija neaizvietojams!

Mūsu tests bija ļoti veiksmīgs, taču mēs esam ļoti ieinteresēti, kā akupresūras masāžas komplekts patiks jums. Izmantojot šo iespēju, mums ir atlaide jūsu pirkumiem vietnē Pranamat.lv.

Atlaižu kods DIEVIETE dod jums iespēju iegādāties komplektu par 20% izdevīgāk www.pranamat.lv. Šis atlaižu kods būs spēkā līdz gada beigām. Mūsuprāt, Pranamat kalpos arī kā vērtīga dāvana Ziemassvētkos.

Mēs gaidām jūsu atsauksmes komentāros!

 

6 KOMENTĀRI

  1. Pranamat ECO ir reāla atkarība.:)) Es gandrīz katru dienu to lietoju jau vairāk kā 4 gadus. Manuprāt viņš tikai tagad kļuvis populārs. kad es pirku, vēl reti kurš par viņu zināja. Tagad jau visiem draugiem ir.
    Tagad, kad jāstrādā no mājām, esmu sapratusi, ka man tas ļoti palīdz maiznāt kakla sāpes.
    Noteikti iesaku.

  2. Обожаю этот коврик, пользуется вся семья.
    Для тех кто пишет что нет какой разницы между дешевым вариантом вы наверное слепые…..

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here