2 C
Rīga
sestdien, novembris 27, 2021

Skandalozā Meganas Mārklas un prinča Harija intervija atklāj jaunus faktus par britu karalisko ģimeni! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

7. martā gaismā nāca Opras Vinfrijas intervija ar Meganu Mārklu un princi Hariju. Pašā intervijas sākumā tika paskaidrots, ka Megana un Harijs šo interviju piekrituši sniegt bez maksas un, lai pasaulei beidzot atklātu savu patiesību par aiziešanu no britu karaliskās ģimenes, izvēlējušies uzticēties tieši Oprai Vinfrijai.

Intervijā Megana un Harijs skaidroja vairākus atsvešināšanās iemeslus no karaliskās ģimenes. Megana, apsūdzot “Firmu” (kroni) rasismā. Viņa pauda savas skumjas, kad uzzināja, ka esot stāvoklī ar savu pirmo bērniņu, karaļnamā bijušas nopietnas sarunas par to “cik tumšādains” būs Meganas un Harija gaidāmais mazulis. Meganas māte ir afroamerikāniete.

Megana izjutusi psiholoģisku spiedienu un emocionālo stresu, kas lika Meganai pat apsvērt pašnāvību. Intervijā Harijs atzina, ka karaliskajā dzīvē juties kā slazdā, un ka bijis ļoti vīlies, kad viņa ģimene neatbalstīja Meganu. Megana uzsvēra, ka bijusi naiva, jo uzticējusies britu karaļnamam jeb firmai. Tā viņa un karaliskā ģimene dēvē karaļnamu kā institūciju, kas nosaka karaliskās ģimenes uzvedības noteikumus un zināmā mērā ietekmē arī presē rakstīto. Izrādās, ka vairumā gadījumu tiek kontrolēts arī mediju darbs. Megana uzskata, ka brīžos, kuros viņu varēja aizstāvēt, “firma” izlēma to nedarīt. Megana kļuva par saldo ēdienu visiem medijiem. Viņa nemitīgi tika salīdzināta ar Keitu. Bijis gadījums, kurš noticis Meganas un Harija kāzās, starp abām hercogienēm norisinājies strīds. Pēc vairākiem mēnešiem presē parādijies raksts, ka Megana saraudinājusi Keitu, lai gan ikviens no ģimenes, kurš redzēja šo situāciju, varētu apgalvot pretējo…

Ir bijis laiks, kad Megana pat nav izgājusi no mājas mēnešiem ilgi. Viņa intervijā paskaidroja, ka viņai nebija ļauts nevienu satikt, viņa skaidroja, ka to dzīves posmu cilvēki varētu saprast tikai tagad, kad Covid-19 laikā ir vairums ierobežojumu, tikai tolaik tāda Covid-19 nebija. Viņai bija jāsamierinās ar to, ka viņa praktiski bija ieslodzīta četrās sienās.

Harijs intervijā piebilda, ka Megana viņam palīdzējusi saprast, cik “ierobežotā pasaulē” viņš patiesībā dzīvo. Kad pasaulē nāca mazais Ārčijs, tad presē uzreiz parādijās ziņas, ka Megana un Harijs nepozēs pie klīnikas ar jaundzimšo rokās, jo Megana to vienkārši nevēlās darīt… Patiesībā bijis tā, ka dēlām nebija prinča titula, kas nozīmēja to, ka viņam netiek nodrošināta aizsardzība.

Karaļnama hronisti atzīmē, ka prinča vai princeses titulu jaunpiedzimušajam karaliskajā ģimenē piešķir karaliene, bet Harija un Meganas dēlam tituls nav piešķirts.

Intervijā Megana atklāja, ka ir otrā mazuļa gaidībās, šoreiz pāris gaida meitenīti, bērniņš nāks pasaulē maijā. Megana arī atklāja, ka saistībā ar pašnāvnieciskām domām viņa esot meklējusi palīdzību, bet karaļnama veselības departamentā viņa saņēmusi atbildi, ka viņai nevar sniegt atbalstu. Aprunājoties ar Hariju, viņa atradusi, pie kā vērsties pēc palīdzībās, viņa sazinājusies ar princeses Diānas tuvu draudzeni, kura spēja saprast Meganas ciešanas, jo tieši tāpat savulaik jutusies prinča Harija māte.

“Man toreiz bija kauns to teikt viņiem un atzīt Harijam, jo īpaši tāpēc, ka es zinu, cik ļoti viņš cieta. Taču es zināju, ja es to nepateiktu, es to izdarītu, jo es vairs negribēju dzīvot,” atzina Megana.

Arī Harijs intervijā atzina, ka viņa attiecības ar karalisko ģimeni un tās attieksme pret Meganu ir atstājušas sekas, viņam ir saspringtas attiecības ar savu brāli Viljamu, savukārt ar savu tēvu Čārlzu viņi nesazinās. Labā ziņa ir tā, ka Harijs un Megana regulāri sazvanās ar karalieni Elizabeti II un Megana pat uzsver, ka viņa ir lieliska vecmāmiņa mazajam Ārčijam.

Video

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!